1. ?.
  uludağsözlük gazoz ligi'nin 2. sezonunda yer alması planlanan yeni ekiptir. kaptanlık görevini templar ile beraber üstleneceğimiz takımdır. yakın zamanda kadrosu açıklanacaktır.
  1 ... kartal penchesi
 2. ?.
  26- aycan26*
  3- junior*
  2- euzerque*
  11- moriss*
  4- nashjr*
  14- kartal penchesi**
  88- bayernmelankusen
  9- bydnvr*
  99- templar**
  10- mapavrili*
  5-montague**
  7- thetrooper
  8- goodboy** *
  6- melankolik*
  1- sahlep *
  kadrosu neredeyse tamamlanmış olan yeni usbgl takımı , oynamak isteyen herekse açıktır ayrıca .


  --spoiler--
  bandır jazz fc ye gönül verenler, ismimiz dolayısı ile içeride ve dışarıda bizimle geyik yapanlar olacaktır, aldırmayın . yonca mercimek şarkıları ile sizinle dalga geçmek isteseler dahi umursamayınız .

  bandıra bandıra ye beni doyamazsın takıma öhüümm ...

  neyse , kuruluş amacımız tamamen 'kalecinin önüne bir defans koyabilmek içindir, yıllarca acısını çektik , gelen vurdu giden vurdu.
  sabri'ye , zaman zaman ibrahim üzülmez'e muhtaç duruma düştük ama yılmadık utanmadan yeni sezona yeni bir isimle girdik, uyursan ölürsün ey sağ açık ! sol bek , sol açığın yardıma geliyor mu ? gelmiyorsa öldün !
  --spoiler--

  tanım: tek amacı çıkıp efendi efendi maçını yapmak olan güzide takımımız . gayet sakin futbolculara açıktır ayrıca, hırs ayrı şey ibnelik ayrı şey, bu ikisini ayırt edebilen herkesin formasını giyebileceği bir takım.

  baştan söyleyelim yer yok, bir takım düşünün ki birinci ve ikinci kaptan yedek , üçüncü kaptan kadro dışı . o derece .
  7 ... templar
 3. ?.
  teknik direktörlüğüne soyunmak istemediğim janjan takım. iyi bir teklif gelirse soyunabilirim. kendilerine başarılar diliyorum.
  2 ... raymond reddington
 4. ?.
  goodboy' u transfer etmiş takımdır ayrıca .

  (bkz: goodboy)
  1 ... templar
 5. ?.
  teknik direktörünün giyinik olmasını tercih eden anadolu takımı. iyi bir takım elbise ve fatih terim'den hallice bir ingilizce ile gelirseniz sizi kabul edebiliriz.
  1 ... kartal penchesi
 6. ?.
  başarısı için var gücümüzle ter dökeceğimiz yeni usbgl takımı. hakkımda servet çetin yakıştırması yapılmış* böyle bir iddiam olmadı ama sahada kaldığım süre boyunca hırsımdan hiç bir şey kaybetmem. sahada görüşmek üzere.
  ... junior
 7. ?.
  8 milyon euro karşılığı melankolik'i renklerine bağlayan takımdır. süratı ve ibrahim üzülmez tarzı stili ile dikkat çeken melan geçen sezon st istanbulls forması giymiş ve takımının sezonu 2. sırada bitirmesinde büyük pay sahibi olmuştur.

  yerseniz haber ajansı sundu...

  (bkz: yha)
  2 ... kartal penchesi
 8. ?.
  bu sezon formasını giyeceğim futbol takımıdır lakin capello templar ile mutlu sona ne yazık ki çok uzağız.
  1 ... mapavrili
 9. ?.
  zall'ın transferi sonrası tekliflerini değerlendirmeyi düşündüğüm usbgl'nin yeni takımı. ama bu sezon da kulübüme hizmet etmek, 5 kupayı, 5 farklı uzvum ile kaldırmak istiyorum. sonrasında milli takımdan arkadaşım junior'dan detaylı bilgi alacağım. *
  ama şu şartlarda "ne roma sı ne inter i tek gerçek ihtiyar heyeti" diyorum. *
  2 ... poisonx
 10. ?.
  saat 23:00 itibari ile uzun süren görüşmeler sonucu geçen sezonun başarılı kalecisi sahlep'i* kadrosuna katarak gücüne güç, kadrosuna derinlik ekleyen gazoz ligi takımı.

  yerseniz haber ajansı

  (bkz: yha)
  ... kartal penchesi