bugün

bana cok sevdiğim bir sarkıyı hatırlatan yazar.

son yazar olan 15 bünyeden biriymiş an itibari ile.

yazarlığı hayırlı olsun.
esme kim?
sorusunu aklıma getiren bababilibabilibuu adlı yazarı fena halde güldüren bir şarkının nakarat kısmından bir bölümdeki 3 kelimenin bütünleşmiş halinin, yazar nicki versiyonu..

hoşgeldin..
dördüncü nesil yazarlarımızdan, hemşom yazarı. çok çok hoşgelmiş. *
internet takma adı kadar güzel entrylere sahip olan, başarılı yazar.
nickinin içinde bir 'giz' barındıran gizemli yazar.
(bkz: ilhan şeşen)
yiğidin harman olduğu yere mensup bir yazar..

(bkz: dunyanin dortte ucu su geri kalani sivasli)
düşündüklerini çekinmeden söyleyen şehrimin güzel, korkusuz yazarlarındandır. havasında mı suyunda mı bilmiyorum? nedir bu yiğitliğimiz kızım bizim.*takipteyiz.
bugün doğum günü olan canım hemşom. uzun zamandır çok hoş sohbetleriyle içimi ısıtan, iyiki doğdun dediğim. *
hemşo olduğunu yeni öğrendiğim, sivasımızdan uzakta olup aynı özlemi yaşadığımızı hissettiren güzel insan..
ilginç bir şekilde yaptıklarımızın hemen hemen aynı olduğu yazar. en önemli günlerimizde yaşadıklarımız bile aynı.* şu günlerde geleceği için güzel adımlar atan ayrıca. allah mutlu, mesut eder ve tamamına erdirir dediğim gıymatlım.
içtiğimiz sigaralar, hayata bakış açılarımız, küfürlerimiz, kpss hakkındaki yaratıcı planlarımız, şaraba olan yatkınlığımız bile aynı olan yazar. bu kadar da abartılmaz ki ama. bi cigara içek mi hacı?*
nickini "bana sevmeyi anlat, bana esmeyi anlat" gibi tam hatırlayamadığım bir şarkıdan esinlenerek seçen bir yazar. kankim.
cuma günü itibariyle o da bir kız annesi olmuş yazar.kardeşlerimize kız anneleri olmamızı da ekledik be hemso.allah hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin