bugün

abartıldığını düşündüğüm şarkıdır. öncelikle teoman en sevdiğim ikinci sanatçıdır yani kasıt olsun diye açılmış bir başlık değildir hatta daha öncede söylediğim gibi verilesi adamdır inanılmaz bir karizmaya sahiptir tüm bunların yanında bana öyle bakma şarkısını ele alacak olursak güzel şarkıdır hoştur ama mükemmel muhteşem ötesi bir şarkı değildir. daha iyilerini gördük be teo ama yerin bende ayrı bilesin. bu sikindirik düşüncelerimi paylaştım rahatladım şimdi işe dönebilirim...
doğrudur. muhteşem değil çok iyidir. ikisi arasında ince bir çizgi olduğunu düşünürsek kesinlikle doğru olan bir söz. üstelik teoman'ın muhteşem şarkıları ile kıyaslandığında sönük kalıyor. demek ki çok iyi ama muhteşem bir şarkı değil.
sonuçta teoman yorumlamış. adamın sesi yeter dinlemek için.
heryerde oldugu gibi gizli gizli bakanlara ait olan gizli mesaj.
doğru tespittir. şarkı fena değil ama öyle harika falan değil. ayrıca teoman'ın vokalleri inanılmaz sıkmaya başladı. çok özenti bir şekilde şarkı söylüyor ve sesini iğreti hallere sokuyor.
irem candar'ın renk kattığı dinlenmesi acayip keyifli olan parça. tamam o kadar da muhteşem değil ama dinleyin işte.