bugün

Sözlüğü adam etmek isteyen kişinin iddialı sözüdür. Evet.
önce yeniyetme sandım ama meğerse oytunkaran'mış. yetki verelim, çözelim edelim. bizim olan sözlüğü onların elinden alalım.
Zall olsaydım bu başlığa '' kardeş siz gidinde zaten sözlük adam olur merak etmeyin'' cevabını yapıştırırdım.
Arkadaşa benden bi yetki.
Tanim: adam hakli.
daha başlığa tıklarken bunu oytunkaran açmadı ise Ben hiçbir şey bilmiyorum dedirten, ve yine yanıltmayan beyandır. kendim ile gurur duydum.
Edit:
geçtim yetkiyi parti kur oy verelim. Evet.
ılık beyanıdır. biz kadın istiyoruz, git kendine başka yerde adam bul amk.

bir ihtiyaç söylemidir.
sözlüğün ve sözlüğün yazarlarının adam olmadığını zanneden sözde adam yazarın isteğidir. olur birader gel adam et, sözlüğü derle topla.
evet evet diyerek mi? ya sabah sabah bi bisiktirgit oytun

yetki isteyen yazar beyanıdır. verdim gitti evet*
Yetkiyi samsun'a gitmek için isteyen yazar beyanı.*
Yazabildiğine göre kılıçdaroğlu temsili devlet bahçeli olsaydı bnaj yekti beren...
destek beklenen durumdur. evet.
sözlük yazarlarından bir istektir. verin yetkiyi bu moderatörleri dümdüz edelim. evet.
adamsa benden yanı sorun olmayacaktır.
sen adammısın da sözlüğü adam edeceksin diye soru işaretlerinin kafamda oluşmasını sağlamıştır. sakın ola ki yanlış anlaşılmasın. sorgulanan adamlık kişisel anlamda ki bir yaklaşım değildir. sözlük gibi fikirlerden oluşan bir ortamın "adam" kimliğinde şekillenmesi sorunsalının ilk içsel sorgusudur? sizce bir sözlük adam mıdır? kuralları önceden belirlenmiş olan bir platformda esnemelerin olması o platformu istenilen yapısının bozulmasına neden olmaktadır. herkes kendi adamlığını lanse etmeye kalktığında ortam içinden çıkılamaz bir hal alacak ve kontrolden çıkacaktır. oysa yetki almaksızın kuralları uygulayacak olan her yazar sözlüğün "adam" olmasında en az bir "yetkili" kadar ön planda olacaktır.
Sözlüğe sunulan açık çektir. Evet.
uludağ sözlüğün güzel insanlarına açık bir tekliftir. evet.
işe moderatörleri silik yaparak başlayacak yazarın ricasıdır. Evet.
Bir öneridir. Evet.
Sözlüğü kurtaracak yazarın sözüdür. Evet.
Adam etmek için adam olmak lazım. Evet.
o kadar net ifadedir. evet.

(bkz: çare oytunkaran)
kendi adam olamayan madam beyanı. evet.
Artık halkın sesine kulak verme zamanı geldi zall efendi. Evet.
Bir oytunkaran kılıçdaroğlu sözü.
nah edersin. adam para kazanıyo burdan sövmeden silmez kimseyide. sözlükde yöneticilerin hakettiği kalitede.