bugün

emekli tümgeneral osman pamukoğlu'nun , itü' de verdiği konferans sırasında bir öğrencinin 'neden kürtlerin siyasal haklarından bahsetmiyorsunuz' demesi üzerine söylediği sözdür.
kapak olacak cinsten bi cevaptir kendisi.
(bkz: host lan it)
(bkz: indir o elini g tüne sokarım)
son derece nizami bir eylemdir.
türkiyedeki terörün neden bitmediğinin altındaki cevaptır bu. ben kürt olsam şahsen şu anda bu adama kurşun atmak isterim. görürüz o zaman kim kime sokuyor. zaten terör devam ettikçe böyle adamlar nemalanıyor adam yerine koyuluyor.
gerçek bir vatanseverin söyleyebileceği sözdür. ne yani silah çekene al ben de sana çiçek verecem mi diyecek. söylenen söz son derece haklıdır ama soru soran öğrencinin terslenerek salondan çıkartılması da çok ama çok yanlıştır. herkes sorusuna cevap bulmalıdır. yoksa nerde kaldı demokrasi anlayışı.
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=147013335340542
--spoiler--
Ben zaten devletimi yedi düvele karşı yokluk içinde savaşarak kurmuşum.
Şimdi bunun üstüne bana silah çekenin AĞZINA NAMLUYU SOKARIM.
--spoiler--
osman pamukoğlu'nun pkk ya nasıl darbeler indirdiğini hepimiz biliyoruz.
sözde kalmamıştır yani.
(bkz: polat alemdar)
pamukoğlu'nun şehitlerimizin emanetini nasıl sahiplendiğini ispatlayan sözdür ki bu söz öyle kuru sıkı değil bizzat kendisi tecrübesiyle sabitlemiştir.
(bkz: bi kere o el bi inicek)
pamukoğlu'nun askerken yapmaya yeltendiği ancak yapamadıklarını siyasette "sözle" yapıyormuş ya da yapacakmış gibi gösterme çabası.

(bkz: alternatif osman pamukoğlu vaatleri)
kesinlikle cuk oturmuş cevaptır. paşaya yakışır.
(bkz: polat pamukoğlu)
(bkz: osman alemdar)
birilerine göre "ben yokluklarla mücadele ederek, yedi düvele karşı koyarak bu devleti kurmuşken, sen bana silah çekersen, ben istediğiniz toprak olsun kardeşim buyurun burası sizindir derim" dese özgürlükçü, halkçı, aydın, sosyalist vs. olacaktır. ama gel gelelim dememiş öyle bişey. o zaman asker, öldürme psikolojisine meyilli, gaza gelmiş, tü kaka bir insandır. dimi?
güncel Önemli Başlıklar