bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  en son yaşadığım can sıkıcı olaydan sonra sözlük iletime yazmak zorunda kaldığım şey. bilmem kaçıncı yüzyılda halen seri eksi veren adamları gördükçe ifrit oluyorum azizim. sonunda da canıma tak etti. tehditse tehdit, meydan okumaysa işte ondan! bakın akıllı olun gençler... sanal alem gerçek hayata benzemez. ah olur ki bir yakalarım bunu yapanı anında yapıştırırım.

  elbette tecavüz falan değil bahsettiğim. planlı olarak kızın dikkatini çekmek, ilgi göstermek, tavlamak ve mıncıklamak... işte bahsettiğim şey bu. maazallah evlenme hayalleri falan kurduğunuz kız falan vardır da bir seri eksi ayağına gider. bu olayın peşinde gerekirse tüm çekiciliğimi kullanırım hatta heba ederim. yitip giden gençliğim gibi acımadan yaparım! bakın ben eskiden ülkücüydüm. aşama kadar takım elbise ile şiir okurduk... kaybedecek bir şeyim yok yani.

  bugüne kadar işlediğiniz tüm günahlarınızı affediyorum. ama bundan sonra ayağınızı denk alın. statüm önemli lan benim için! şu sözlükte sırf bunun için yazıyorum. eğer benim ideallerime saygı göstermezseniz ben de sizin ilişkilerinize saygı göstermem. açık ve net konuştum... bana bakın ezik budalalar! bundan sonra yaparsanız sonuçlarına katlanırsınız. bundan öncekileri affettim ve harekete geçmedim ama siz uyuyan devi dürttünüz işte.

  freeze you later
  2 -13 ... absolute zero
 2. 2.
  ulan ilk kez sevgilimin olmaması işe yaradı. *
  2 -1 ... true
 3. 3.
  benim de yok hem olursa bile benimkini mıncıklayamazsın yani farklı bir durumun yoksa tabii.
  4 -1 ... good mor nick