bugün

mutlaka vardır ama ben görmedim.
muhtemelen vardır ancak özgüven eksikliğinden dolayı makyajsız dolaşmazlar.
makyajsız daha güzel olan var. evet var .
yoktur. varsa da türkiye'de yoktur. türkiye'de olsa da biz görmedik.
var demekle olmaz öyle amk. götüne güvenen varsa caps atar bizde bakar onaylarız.

zoraki tanım= beğendiğiniz kızın sabah evinin önünde erketeye yatın. ekmek almaya giderse sabah, o zaman görürsünüz makyajsız halini. başkada nah görürsünüz. tabi şansınıza ufak erkek kardeşi varsa sittin sene göremezsiniz. ekmek almayada makyaj yapıp gitmezler herhalde amk. bu arada makyaj çıktı mertlik bozuldu panpa. götüm gibi kadınlar, makyajla adriana lima oluyor mübarek.
yazık be hepiniz barbie bebeklere denk gelmişsiniz çıkın bakın karadenize egeye dışarda sıfır makyaj ne güzellikte hatunlar var.
hiç görmedim, gösteremem.
Sevdiğim kızdır.
(bkz: bridgit mendler)

kendisinin makyajsız halini güzel bulduğum kadındır. evet.
(bkz : ben ).
(bkz: Anan)

Beyler nedir sizdeki bu alp kavasoğlu havaları ya şurda 5 tane makyaj malzemesi say desek sayamazsınız makyajlı-makyajsız kızı da ayırt etmeye başlamışsınız fasulye beyninizle.
Bulursak tabi göstereceğiz.
Bircoktur efendim ama kendileri farkında değildir. Kozmatik ürünleri daha iyi gösterdiklerini düşünürler.
Başlığa bak. Sözlük sözlük olmaktan çıkmış. "Makyajsız da güzel olan kız"a ne oldu? Moderasyon uyuma!
Tanım: benim eski sevgilim...
(bkz: irina shayk)
Beyaz tenli kızları meydanlara davet ediyorum.
Evet.
Makyajın da bokunu çıkardılar AMK. Yok gibi makyaj yapıyorlar bı de. Makyaj olduğu belli olmuyor.
Hayatında doğum yapmak, adet görmek, toplu taşıtlarda taciz yeme, gece saatlerinde sokaklarda gezme gibi sonsuz dertleri çekmeyen erkeğin dert ettiği konu. Allah başka dert vermesin size. Konuşun sabaha kadar.