bugün

bu söz eş tarafından kocaya söyleniyorsa evlilik birliği temelden sarsılmıştır. Tekrar bir barışma filan olmazsa boşanma nedenidir.
"adam gibi s*kemiyorsun" demenin kibar yolu....
Beni artık iyi s..emiyorsun

Seni yeterince kullanamıyorum

Eskisi gibi bana para yedirmiyorsun

Farklı heyecanlara ihtiyacım var

Arkadaşlarımın s... daha büyük

Soya soya soyulacak bir yerin kalmadı artık

"Sözlerinin kadınca yumuşatılmış halidir.
Veeee
"Bende mutluluğu başka kollarda aradım"
Diye devam eder.
Ne verirsen onu alırsın.
ilişkide sürekli kendi çıkarlarını düşünen bir sevgiliye maruz kalan kadının söyleyebileceği cümledir.
iyi vuramıyorsun demek isteyen kadın beyanı. yakın zamanda boynuzlarınızı parlatmanız gerekebilir.
kendine göre haklı olan kadının ifadesi. bence partneri olan beyfendi de kendine göre haklı. ilişkiler böyle değil mi? herkes haklı. iki tarafa da saygım sonsuzdur ve kendilerine asla yanlışım olmaz. bela istemiyorum.
gel ben hissettirem.
kadinlar kiskirtmayi sever.
erkeklige laf ederek bir takim seyleri yaptirmaya calisir.
buyuk ihtimal daha sert sevismenizi ya da toplum icerisinde onu yuceltmenizi falan sagliyacak hareketler yapmanizi istiyordur.

ben erkekligime laf ettirmem.
29 yaşına kadar odun gibiydim.

kadınlarla sohbeti severdim. onları güldürür, güzel zaman geçirirdik. ama 28-29 a kadar sanki her şey yatağa atana kadardı.

bir adım geri durmayı, centilmenliği karıştırırdım.

kadınlar incelik bekler.

yatakta onları mutlu etmek kadınlığını hissetiriyordu ama ben de hep bir şeyler eksikti.

bukowski gibi içip sıçıp, sahneye çıkıp, şehir şehir dolaşıp hayatın tadını çıkartırken üzdüğüm kadınlar olmuştur.

sizleri çok seviyorum. sevgiler.
göğsünün üstünde 2 meme taşıyan, her ay 1 hafta yoğun ağrılı kanayan, en büyük masrafı makyaj olan, dolabı kapanmamasına rağmen giyecek bir şeyi olmayan ve tüylerini ağda ile kökten alan bir canlı, neden kadınlığını hissetmez?
Sen gidince komşuya vurduruyorum'un kadıncası.
Çağımızın en büyük sorunu, sonra niye aldattın. Aldatır amk haklı, kadına ilgi ve şevkat gösteremiyorsan, aldattı diye de ağlamayacaksın!
kadınlığının üzeri nasır olduysa bir süre sonra hissizlik oluşur bu normal.
nasırın üzerine rezene reçeli dökün ve bekletin 20 dk , bunu haftanın p ile başlayan günlerinde tekrarlayın.
2 haftadan sonra nasırın döküldüğünü göreceksiniz.

nasır döküldükten sonra , ilgi , alaka, çiçek ile zemini besleyin.

dokunmayı öğrenin, sadece dokunmak bile dertlerine dermen yaralarınıza merhem olabilir.

arizona keltenkelesi gibi debelenmeyin, salıncakda sallanır gibi ahengibiz olsun ama zaman zamanda karın deşen cek gibi sert olun, bundan sonrasının dakika ücreti 4.75 olup dk. başına ücretlendirilir.
erkek egemen dünyamızda kadın itiraf etmese bile o da yerini kabullendi. erkeklere böyle bir misyon yüklendi. aynı şeyi bir erkekten duyamazsınız. çünkü fazla ihtiyacımız yok buna ama kadın buna muhtaç bırakıldı biz erkekler tarafından. kadın geçmişten günümüze güçlü gelebilmiş olsaydı, kadınlığını hissetmeye de ihtiyacı olmayacaktı. bunlar hep kadının arka planda bırakılmasından.
Ayrılık sancıları.

Aldatmaya giden sürecin yankıları.
Aldattım veya aldatmak üzereyimin biraz daha kadıncası...
Bir (bkz: yiğit özgür) karikatürünü anımsatan cümle.

görsel
Ne yazık ki çift taraflı bir sorun.
Ve bu yüzden kadınlar kocalarını aldatıyor hunharca. Hatanın yarısı da kendilerinde oysa.
Bi’ şey diyeyim mi, bu baya ciddi bir problem; hem de ilişki bitirebilecek cinsten.
Bir iltifat, bir iki hareket çok mu zor be kardeşim?
Bu durum genelde kadın tabularıyla büyümüş, gerekli karşı cins eğitimini almamış ve özgüveni olmayan erkeklerde görülüyor.
Harcanan kadınlara yazık...
Ayrılman lazım hemen yoksa boynuzlanarak biter ilișki.
size bunu kullanan bir kadından ses hızında uzaklaşın.
Bir bakıma "adam değilsin" demekle eş değerdir.
Kafasına vibratör fırlatılası kadındır.