bugün

yıllar önce okuduğum dramatik bi o kadar da yaran haber. turistik bölgelerimizin birinde bir sapık turist kıza tecavüz eder. savunması ise şöyledir:

-beni görünce gülümsedi. ben de benden hoşlandı sandım. o yüzden ilişkiye girdim.
karşı cinsi ulaşılmaz olarak gösterirsen olacağı budur. gülümseyen her kız vericidir, hatta hem gülümseyip hem de senle konuşmuşsa mutlaka orospudur, bir de bunun üzerine anlattığın birşeye kahkaha attıysa allaaaaah.
+ say cheese!
- cheese!
+ >£#$½{[]}\|
- ya hani fotoğraf çekecektik! ühüüü! * *
(bkz: seviyeli bir gülümsemeye ne dersin)*
ben urspu çocuğuyum demekle eşdeğer sözdür.
sözlükteki ibnelerle işbirligi içinde olmalı, baksana, düpedüz sapık olan kişiyi, yok muhafazakar yok bilmem bastırılmış duygu, alakası bile yok, düpe düz sapık kişinin yaptıgı eylem, bir kelime allah kelamı okusa bu rezillige asla düşmezdi.
(bkz: gülme sikerim belanı)
(bkz: guldu verecek)
yıllar önceye gitmeye gerek olmayan haberdir. geçtiğimiz haftalarda 4 yaşındaki kuzenine ''filmlerdeki gibi tahrik edici şekilde güldü ben de dayanamadım tecavüz ettim'' diyen insan dışı varlığın da savunmasıdır.
- neden yaptın olum?
+ gülümsedi bana.
- doğru mu gülümser bu adamın bu söyledikleri.
= bir anlıktı ama..
+ çok tahrik oldum hakim bey, nerdeyse dili görünüyordu
- yaz kızım, zanlının suçu ağır tahrik sonrası işlediğine...
= ağzınıza sıçıyım hepinizin.
+ bak yine tahrik oldum hakim bey
- tut şunu ben de geliyorum bu sefer
(bkz: bastırılmış cinsellik)
erotomania denilen bir tür psikolojik rahatsızlığın kanıtı olabilecek cümledir, kişinin kendisini dayanılamaz çekicilikte olduğunu sanması ve tüm kadınların hiç düşünmeden kendisine vereceği düşüncesiyle, sadece gülümseyen kadın hakkında bile bu bana verir, versin lan bi kere, peki vermezse ben alırım diyerek sapıtabileceği seviyeye kadar çıkabilir, şizofrenler bu seviyeye ulaşabilecek niteliklere sahiptir.
(bkz: iyi adres sormamış)
*
sözlüğü iğrendirecek bir özel hayat hikâyesi (daha).*
hüseyin üzmez düzer isimli çocuk tecavüzü sanığı muhafazakarın olası bahanesi.