bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Sende bir adam sendecilik, bir vurdum duymazlik, dan sonra soylenesigelinir. orjinali şöyledir.

"Sende bir adam sendecilik, bir vurdum duymazlik, bir bana dokunmayan yilan bin yasasincilik sezinliyorum"

ama aslında cem yılmaz'ın oportunizm, egzistansiyelizm ve ekspresyonizmin etkisinde kalarak telsim reklamları serisi bölüm birde;o salak kırmızı yeşil telsim ve mycep logolu beyaz ekranın arkasında arka ses olarak söylediği kelimeler bütünüdür.

anlamsalıığını irdeleyecek olursak hiçbir atraksiyona veya emek, çaba gerektirecek bunun karşılıgında tehlikeye atılmasına sebep olacak danger cıss aktivitelere bulaşmak istemeyen uyuz, sinsi içekapanık * insanımsılar için kullanılır. geçmişini incelemek bakmak gerekir. bu tür insanların annesi küçükken çok defa "cıss sıcak soba o yanarsın" demiş olabilir ve cocuk o zamandan itibaren etliye sütlüye karışmamaya karar vermiş olabilebilebilebilir.
    1 ... liberty
  2. 2.
    (bkz: konformizm)
    (bkz: konformist)
    (bkz: ist izm)
    (bkz: vurdumduymazlık)
    (bkz: adam sendecilik)
    1 ... liberty
  3. 3.
    elinde hep su bardağı ile dolaşan insanların oluşturduğu akım.
    1 ... sıçtırtma lamasına
  4. 4.
    (bkz: su içene yilan bile dokunmazmiş)
    1 ... liberty
  5. 5.
    (bkz: kralkobra)
    1 ... maskelibalo
  6. 6.
    ellesmeyen bana ben böyle rahatim demecilik seklindede kullanilabilir...
    ... citlembik
  7. 7.
    hayvanseverlerin destekleyeceği bir bakış açısı da olabilir.
    ... sew7
  8. 8.
    bünyemde nefret uyandıran davranış biçimi. *
    1 ... zacharias
  9. 9.
    uludağ sözlük moderasyonu ve dahi türk halkının tamamının esiri olduğu hastalık.

neden uludağ sözlük moderasyonu?

bilindiği üzere amerika birleşik devletlerinde kongreden bir ermeni soykırımı yasası geçsin diye uğraşılmakta bu karar geçerse abd nin resmi politikaları belki değişmeyecek fakat abd deki ermeniler atalarının soykırıma uğradığı gerekçesiyle milyarlarca dolarlık tazminat davalarını sigorta şirketlerine açacaklar daha sonra sigorta şirketleri türkiye den bu paraları almak için lobiye baskıya başlayacak. adımızın kirlenmesi yetmez gibi bir de maddi olarak sıkıntıya gireceğiz.

iş bu nedenle http://www.capwiz.com/tca...rtid=20928521&type=CO şu linki sözlük moderasyonuna ilettim ve saçma sapan birçok konuda kullanulan duyuru kısmından her üyeye(gelişmeler aparatı ile) iletilmesini böylece abd de yaşayan veya orada tanıdığı olan yazarlara ulaşır elimizden geldiğince baskı oluşturuz dedim. sonuç?

zall hariç tüm moderatörlere atılan uzunca bir mesaj bir tanesinden cevap bile gelmemesi...

gerçekten ilginç bir halkız milli ve dini bayram günlerinde koftiden iki mesaj yazıp işin içindne sıyrılmak varken birilerini hareket ettirmek niye diye düşünmüş olmalılar.

sen bu yazıyı buraya kadar okumaktan aciz olmayan insan sen biliyor musun ki abd deki ermenilerin hemen hepsi bölge kongre üyelerine mail fax ve telefon ederek baskı yapıyor? sen ve senin bağlı olduğun toplum ne yapıyor?

sen görmezden gelirken banae derken bak elin oğlu neler yapıyor üşenme bugün seni ilgilendirmeyen bu mesele gün gelecek oğluna kızına torununa sorulacak;

http://www.radikal.com.tr...12.2010&CategoryID=77

sözlük moderasyonu da cevap vermesin! önümüzde çanakkale şehitleri haftası, 23 nisan ve 19 mayıs bayramları var bol bol tebrik mutluluk ve esenlik dileyin... 10 saniyenizi ayırıp bir harekete destek olmayın emi canlarım.
    ... wehmut