bugün

erkek arkadaşının durumdan rahatsız olduğunu beyan eden kızdır, yeni ilişkiye başlamış olma ihtimali yüksektir.
işin içinde vardır bi bokluk. o halde mesaj atmaman gerekiyordur.
Artık yeter demenin başka bi yolu olabilir ki kızın dediği bu aralar zamanla unutulacak zamanlara dönüşüyor.
bu aralar sevgilim var yakında ayrılır ben sana yazarım diyen kızdır.
Regl olmuştur.
sevgilisi kızıyodur.
bana mesaj atma diyorsa, o kadar da sorun yoktur.
ama bana "bu aralar" mesaj atma diyorsa, telefonu yere bırakın ve hızla uzaklaşın. ciddiyim.
bu aralar kısmınıaçması gereken kızdır. Sen hayırdır yavrum.
Harbiden yobaz ve çomardır. Aramızda da var bir tanesi. Evet
yedek kulübesinden oyuncuyu oyuna dahil etmiştir.
O kız benim. Başkasını bulmak falan değil olay. Doktora tezi yazıyorum. Kolay mı sanıyorsunuz? Kafamda saç kalmadı. Kimsenin kahrını, tribini, nazını, friendzone olma çabasını, platonikliğini çekebilecek durumda değilim. O yüzden çıldırıp temizlik yaptım hayatımda.

Ayrıca nasıl karaktersiz kızlarla takılıyorsunuz ki size bu cümleyi kurduktan sonra boynuz takıyorlar? Her kız öyle karaktersiz olmak zorunda değil. Kimi zaman büyük dertleri olabiliyor insanların. Kimseye tahammül edebilecek halleri olmayabiliyor.
hemen önyargıyla bakılmaması, cümlenin devamında ne diyeceği daha önemli kızdır. birbirimizi çok kırıyoruz böyle mesajlarla, en iyisi birkaç gün sakinleşelim ne olur, olur mu şeklinde de diyebilecek kızdır. tabii böyle düşünecek kız var mı da diyebilirsiniz. swh. hayata her zaman iyi yönden de bakmak gerek diye düşünüyorum.
benden ümidi kes diyen kızdır.
içine üç harfli kaçmış kızdır.
Mesajı alan kişinin ağır bir mağlubiyet ve darbe almasını sağlamıştır.
daha fazla göt kaldırmanın lüzumu yoktur.
Meali;
Baskalarina kutur, kutur yardirdigim icin golge etme baska bir sey istemez demek istiyordur.
Başlık altında yazılanlara bakınca insan acıyor.
Ne kadar da çok kırık boynuz (ay pardon, özür dürterim. Kalp şeydecektim de eheeheehe) varmış öyle...
Kızlar siz var ya çok insafsızsınız.

Mesajlara geç cevap vermeler, evet hayır hıı emoji gibi kısa geçiştirmek, kapalı olan telefon, ziyaret edilmeyen sosyal medya hesapları veya geç saat de 3-5 dakika girilip çıkılması vb durumda erkek; aldatılma hissi yaşaması karakter yapısı ile alâkalıdır.

Basit olarak, kişi karşısında ki kişiyi kendi gibi bilir.

Kızcağız öyle bir durumda kalmıştır ki, yaptığı horoz resminin horoz olduğunu anlatmak istemiyor olabilir.
Erkek bu durumu anlayamıyor veya anlamaya çalışmıyor ve zamana bırakmıyor.

Kız aldatıyor veya başka biri ile olabilir. Bu ihtimal dışı değil ama en son akla gelen fikir olarak ve bir erkek asla bir kadını anlayamayacağı için, anlamaya çalışması aptallık boşuna beyhude bir çaba olup daha çok kadına sıkıntı vereceğinden; nezaketen erkek bir kere ne oldu diye sorması gerek.
Erkek de özel günler de veya yağmurlu soğuk hava da dışarı çıkarken şemsiye al, kalın giyin gibi kısa 3-5 günde 1 veya 2 mesaj atmalı, daha fazlasını yapıp kene durumuna düşmemelidir.
Durup dururken nasılsın denemeli, güzel bir günde hava çok güzel dememeli. Attığı mesaj yaptığı arama hava soğuk yağmur fırtına gibi durumda dışarı çıkacak olduğunu bilip hatırlatma babında olmalıdır.

Kız, Muhtemelen hayatında bazı düzenlemeler önemli kararlar, işler ile uğraştığını söyleyecek ki bunun içinde yoğun bakım da ev de hastane de yatan aile üyesi, kendi sağlık durumu, eğitim iş alanında uğraş, bir yakının durumu üzüntü ruhsal durum vb. Olup bu kadar önemli şeyi sizinle paylaşmıyorsa üstelemeyin.
Seviyorum aşığım dese bile siz çikolata değil çikolata içinde ki fındık kadar seviliyorsunuz. Çikolata olmadığınızı bilin.

Ya da böyle bir durum yok da başka biri var.
Demek ki kız tarık bin Ziyad gibi gemileri yakmış.
Neden terk ettiğini söylemiyor o zaman?
Erkeğin kızın üzerinde bıraktığı intiba öyle ki, her gün her saat mesajlar şiirler aforizmalar acitasyonlar ile sosyal medya da sapık ruh hastası gibi ya da adresini evini işini biliyorsa kapıya gelip yolda karşısına çıkıp Mart kedisi gibi ağlayacak ya da erkeğin ya benim ya toprağın diyecek algısı kızda hasıl olmuş demek.

Her ihtimalde Erkeğe ergenlik sivilcesi muamelesi yapılıyor ki zamanla geçer oynamayım diyor.
Bunun için çok takmayın.
Ne seviyor musun?
Sevdiğin için onu özgür bırak.
nedeni başka birini bulduğu için değildir. aksine başka arayışlar peşindedir. bu başka bir erkekte olabilir ama olmayabilir de.
Bu ara konuşmak istemeyen kızdır.
bu aralar avlanıyodur. dikkat et kuşu ürkütme. demek istemistir.
ya ikizler burcudur ya da regl olmuştur. problem senle ilgili değil kızla ilgilidir.
Sen ceptesin biraz ötekine vakit ayırayım kızıdır.
Genellemedim öyle sananlar olacaktır şimdiden sizi sikiyorum.
trip atıyordur. kendi haline bırakılması gerekir
Ciddidir.