1. 1.
  taş gibi bir hatunun ona soyledıgınızde verecegi cevap.eger bunu soyluyorsa devam edin.dogru yoldasınızdır.

  (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
  3 ... jakuzi
 2. 2.
  bir pamela anderson lee klasiği olan filmdir.

  konusu:

  Yıl : 2017 Yer : Steel Harbour. Barb Wire, "Hammerhead Bear and Grill" adlı yerin sahibidir. Çevresindeki erkeklerin hepsi onu çekici bulmalarına rağmen, sahip olamayacaklarını bilirler. Akılsız insanlardan nefret eden Barb, başının çaresine bakmasını bilen, güçlü ve vahşi bir kadındır. Birgün eline ne işe yaradıklarını bilmediği lensler geçer ve onları Crashell adlı birine verir. Aslında bu lensler, retina tarayıcılarından kaçmaya yaramaktadır ve 20 milyon dolar değerindedir. Bu arada parlamentoyu ve Amerika yı ele geçirme amacındaki federasyon da lenslerin peşindedir. Harika bir action filmi* * *
  ... aby
 3. 3.
  bi de space jam de vardı. bugs bunny bi kız(kız dediğim dişi tavşan)dan hoşlanıyodu. kız da boş değildi ancak öle hemen yüzgöz olmak da istemiyodu. deliren bugs bunny kardeşimiz de haliyle neticeye gitmek için yanaşıodu selam bebek ayaklarına ama fettan kız cevabı yapıştırıyodu.
  -"bana bebek deme"...
  ... drankmus
 4. 4.
  "abazayı alnının ortasından topuklu ayakkabıyla vurmak suretiyle öldürmek" gibi güzel bir hadiseye tanık olduğumuz eskilerin filmi.
  ... senurita
 5. 5.
  klişeleşmiş holivud tarzı film repliği.

  (bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
  ... andromeda yi gordum lan
 6. 6.
  (bkz: don t call me baby)
  ... mrstrange