bugün

bunu söyleyen erkeğe kulak verilmesi gerekir. bak adam açık açık uyarıyor "benimle uğraşma canın yanar" diyor. bizim saf kızlarımız da böylesi erkekleri daha çekici buluyorlar nedense. bir zaman sonra "ben sana demiştim kızım" deyip siktiri çektiğinde de kızlar "ben nerde yanlış yaptım." diye kendilerini yiyip bitiriyorlar. dinleyin bu adamı, kendisine teşekkür edip yakınından uzaklaşın.
"siktikten sonra bırakıcam seni" demenin başka yoludur affedersin.
+ dün karşı daireye taşınan erkek aniden:' bana bağlanma.'dedi.
- hadi canıııım. ayy kesin aşık olmaktan korkuyor ama yakmış abayı sana.
+ herhalde. ama çok tatlı zaten.
tak tak tak.
+ öf geldim be. ha sen miydin?
- bana bağlanma demiştim.
+ ah... şey... sen kendine engel olmalısın.
- ne saçmalıyorsun be? nete bağlanma benden diyorum dünden beri. yavaşlıyor koduğum hadi sağlıcakla.
en sonunda delirip ''bağlanma bana ecdadunu zikerün'' diyen erkektir.
-şşşş nalan napıyosun sen. bırak o ipi.
+yaaa neden yaaaaa.
-kızım napıcan onla.
+bağlıcam kendimi sana.
-ya bana bağlanma. bağlanıp napcan. deli misin lan sen.
bana bağlanma diyen erkek (bkz: yalnızlık filmi) seyredip kendini başrol oyuncusu yerine koyan erkektir.
(bkz: kendini bi halt sanan erkek)
"bana baglanma" demeden aniden ortadan kaybolanlara gore nisbeten durust erkektir.
"tamam o zaman sana hayatta mutluluklar" cevabı karşısında göt gibi kalacak erkek tipidir ama nerde öyle hatun.
vermeyecek bir kız bağlanmak istemiyordur.. bağlanmasa da olur.
Şerefsizlik yapıyordur lakin hiç sevgilisiz kalmaz.
Bir erkek bağlanma problemi olan erkek imajı yaratmaya çalışıyorsa bilin ki kesinlikle öyle değildir. Emin olun bütün ilişkilerinde hep terkedilen olmuştur, köpeğe yatan taraftır, hatta eline kadın eli değmemiş bile olabilir.
Sadece "kızım ben zor adamım, beni elde tutmak zordur" mesajı vermek ister. Sizde hırs yapın. Çünkü kadınlar en çok hemcinslerini kıskanır. başka bir kadının elde tutamadığını elde tutmaktan haz alır ve egosunu tatmin eder. Hala bu basit oyunlarla düşen var mı merak konusu.
işimizde gücümüzdeyiz bi vajinaya pardon arkadaşa bakıp çıkacaz modunda erkektir.
3 4 sevgilisi olabilir.

Evet