bugün

"başkasını mı seviyor acaba " sorusuna sebep olacak cümledir.
salak bir kız söylemidir. lan angut aşk bu kime ne zaman nasıl olacağını tayin edemezsin ki. anlıktır nerden geldiğini bilemezsin. istemsizdir de zaten isteyerek olmaz.**
"sana aşık olmak istemiyorum" "sen duygusalken ben değilim" anlamlarına gelebilecek bir cümledir.

birisi böyle diyorsa gerçekten aşık olmamalıısn !! boşuna uyarmıyorlar..
sarf edildiğinde gidişatı değiştirebileceği yanılgısına düşülen cümle. en az "ateşle oynama, yanarsın" cümlesi kadar ifade ettiği eylemin tam tersini yapmaya teşvik eden, dikkat çekmeye yönelik cümledir *.
(bkz: beni sevmek günah)
başkasını seven bir insanın, kendisinden hoşlandığını düşündüğü birine söylediği, başta umut kırıcı gibi görünen ama karşı tarafın daha da cazip görülmesine neden olacak cümledir.
geçmişte yaşanılan tecrübelerden hareketle ve çekilmesi muhtemel vicdan azapları dolayısıyla baştan yapılan uyarıdır. * * *
sana ne lan ? sana mı soracam artist ? platonik diye bişey var, gibi sözlerle cevap verilmesi muhtemel sözdür.
Aşkın aptallaştırdığını, şımarıklaştırdığını, yalancılaştırdığını ve boğuculaştırdığını düşünen kişi söylemidir.
+ bana aşık olmamalısın
- la ne diyon olm koş kül tablası getir
+ taam
gencim güzelim seni üzerim mesajı vermeye çalışmaktır.
aşk denilen duyguyu kontrol edilebilir sanan salakların kurduğu bayat cümle.

ne lan bu !!!
(bkz: nastenka)
bir jedi söylemi.
(bkz: sonra çok önemli tenimizin uyumu)
(bkz: frekanslarımız uymuyor lan)
+ bana aşık olmamalısın.
- peki b-şık olabilir miyim?
+ allah belanı versin.
-bana aşık olmamalısın
-olmadım ki zaten
-niye be ben bundan sonra sen benim en iyi arkadaşımsın diycektim
-neyse ben okey dönüyorum.
-bana aşık olmamalısın.
+okiby.
bazen gözlerden bile okunması mümkündür. * * *
dürüst ve sert bir cümledir.
arkasından gelecek cümle genelde 'çünkü ben seni haketmiyorum' dur.
bu sözü duyunca insan aşık olmayası varsa bile aşık olur.bu böyledir.
bunu bir erkek söylüyorsa kız mutlaka ona aşık olur. değişmez.
çünküyle devam edip ikna edici bir şekilde bitirilmesi gereken cümledir.Fakat genelde karşı taraf ikna olmaz acı çekmeye ya da sevmeye devam eder.