bugün

2015 te gösterime girecek türk filmi.

http://www.medyatava.com/...cu-kadrosu-tamamlandi_762
Başrollerinde Özge Borak, Engin Hepileri ve Başak Parlak'ın yer aldığı 13 Mart'ta vizyona girecek olan film. Aşçı Yasemin, piyanist Hakan ve Merve arasındaki aşk üçgenini konu alan yapımın yönetmenliğini Taner Gündöner yaptı.
benim adım ne?
bi şarkının klibi olarak youtube da tesadüfen gördüğüm film, merak ettim bu akşam izlemeyi düşünüyorum akşama eyyorlarım.
engin hepilerinin yakışıklılığı ile bütünleşip Özge'nin güzelliği ile yoğrulan çerkez dansıyla büyüleyen filmdir.
Mart 2015te sinemaya giren çok tatlı bir filmdir. konusu kurgusu şahane olmasa da kopukluklar olsa da izlenmeye değer engin hepileri özge borak baş roldedir.
çok dokunaklı ve acı bir film. engin hepileri döktürmüş adeta. müthiş bir oyun çıkarmış. oynamamış, yaşamış...
baş rollerini engin hepileri, özge borak ve başak parlak ın canlandırdığı 2015 yapımı film. film vasat olsa da, aşırıya kaçıp abartılmamasını çok takdir ettim. öyle uçuk kaçık şeyler yok, olması gerektiği gibi. duygu sömürüsü yapılmaya çok müsait ama sündürmeden bokunu çıkarmadan film çekmeyi başarmışlar. bu yüzden bile tebrik edilesi görsel

özge borak ve başak parlak oyunculuk yönünden zayıf kalsa da, engin hepileri bu açığı çok başarılı bir şekilde kapatmayı başarmıştır, özellikle sonlara doğru performansı oldukça iyi görsel

görsel
Böyle filmmi yapılır ? 2 saat boyunca ağlattı be . izlenesi en güzel filmlerden birisi ..
duygusal filmlere mesafeli duran kişileri bile içine çekip etkileyebilecek tarzda bir film. Sonu tartışmaya açık şekilde bitiyor. Tavsiye edilir.
Her şey iyi hoş da o bebeği nasıl yaptılar.
Engin hepileri nin çok başarılı performans gösterdiği, özge borak ın ise merhametli bir aşığı ziyadesiyle iyi oynadığı film.

--spoiler--

Ben seni unutmadan ölmek istiyorum.

--spoiler--

Ağlamaktan içim dışıma çıktı yahu, daha da dram izlemem.
Benim adım ne?
Seksendort un sen kal ölene kadar şarkısını rinlerken konusunu anladığım, engin hepileri icin izleyeceğim film. Aglamak istiyordum zaten bu saatte olması biraz sıkıntı ama izlemem lazım.

Edit: yine harikalar yaratmış oyuncuların hası. Cok pis aglatıyor dikkat edin.
Tesadüfen izlemiştim ama Güzel bir filmdi.
Tavsiye ederim izlemeyenlere.
Uzun zamandır bu kadar dokunaklı bir film izlememistim.
Engin beyin oyunculuğunu çok beğendim. Hayatın içinde başımıza gelebilecek sıkıntıları konu alan doğal bir film olmuş. Çok ağladım. Sağlık ne kadar büyük nimet!..
Film zaten oldukça hassas bir konu ile başlıyor. Yarısından itibaren aglatiyör. Sonu ise ayrı bir dram...
izlenilesi bir film...
güncel Önemli Başlıklar