bugün

0:00 0:56
rivayete göre küçük olduğu düşünülerek erkeklerle dalga geçme cümlesi. lakin türk kızlarının bamya sevdiği gerçeğini unutmamak gerekir. bamya'dan hallicesini görünce kaçıyorsunuz arkadaş. yok ben bunu alamam. yok efendim oradan olmaz, ay yatakta yılan var... gerçekten ayıp. siz bamya'dan vaz geçin bak herşey değişecek hanımlar.
şu başlığa '' oo hepsini denedin demek muahahha '' diyenlerin gram komik olmadığını biri çıkıp söylemeliydi artık. ne gocunuyorsun ki 12 cm değilsen geç işte...
Önemli olan boyu değil işlevi.
(bkz: sözlükte popüler olma yolları)
buyrun benim.
sonra sözlükte neden marrak fotoğrafından geçilmiyor...
bi verse' bütün tezlerini kuruturum.
başlığı gündeme getiren yazar kendini tanımlamış.

usta kafana takma. küçük şeylerle büyük işler başarmak daha önemli.
Normalde entry gireceğim bir başlık değil ama bu kadar mı et parçasısınız ? Yani karşınızda bir çok özelliğiyle var olan bir birey var ve siz onu cinsel organı niteliğiyle mi ölçüyorsunuz ? Ki bahsedilen boyut hiç fena değil. Ortalama olarak 3 cm oynayan bir uzuv uzunluğu için derdiniz büyükmüş. Umarım hakettiginiz gibi bir buyuk penisli hayvanla birlikte olursunuz.
Yillarin abazani, seviyesiziyim su basliktaki bamya derdindeki kezbanlarinin; bonomko kocomon kamillerinin yaninda bakingim dusu kaliyorum yemin ederim.
ulan kadın anatomisi göre zevk alınan kısım vajinanin girişinden itibaren 4 Cm. yani 12 Cm lik pipi ile 30 Cm lik pipinin sana vereceği zevk aynı balım. daha kendi aminizdan haberiniz yok gelmissiniz sozlugu meşgul ediyorsunuz.

Ha kalınlık önemli derseniz anlarım.
Penis boyutu herhangi bir millete özgü değildir. Yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre dünya penis boyu ortalaması 15,4 cm dir. Bu değerin altında ve üzerinde çok küçük yüzdeler bulunur.
en büyük sebebi sünnettir.

Sünnet penisi inceltir, kısaltır, cinsel zevki azaltır.

linki okuyun : https://sunnetinzararlari...ocuk-haklarina-aykiridir/
Öyleymiş evet.

Tece sınırlarında yaşayan Kürtler olmasa tece'nin penis boyu ortalaması Japonların seviyesine inerdi, az değerimizi bilin lan hırtlar.
görsel
görsel
Sünnet erkeği bamya pipili yapar. Sünnet penisi inceltir, kısaltır, cinsel zevki azaltır.

Linki okuyun: https://sunnetinzararlari...ocuk-haklarina-aykiridir/