bugün

Adres: Paşa Sarayı Sok. 17/A, Balıkesir Merkez/Balıkesir
şimdilerde (bkz: temel lise)ye dönmüş 11 ve 12. sınıfta gittiğim dershane.
Öğrencilerinin dersten önce ve sonra saffet çay evinde oturdukları ,balıkesirliller için katlı otoparkın yanı soyhanların üstünde diye tarif edilir.
Dershane müdürünün eski işinin güvenlik görevlisi olduğu söylenir.(Dershane sahibinin kızı ile evlenince müdür yapılmıştır.Dershane öğrencileri arasında böyle bir muhabet döner.)

Tm(eşit ağırlık) hoca kadrosu iyidir.Mfcileri pek iyi değildir.Bir sayısalcı olarak 2 senemi bu dershanede öldürdüm.
Dersinize giren hocalardan etüt alamazsınız ''soru çözümü'' adı altında en fazla 10 soru sorabilirsiniz sonra sıra başkasına geçer tabi o da şanslı iseniz.Sıranın size gelmeme ihtimali var.

Fizik bölüm hocalarından anlamak için üstün bir enerji sarfetmeniz gerekmektedir.
Bir çok arkadaşımın bunu dinleyip bir şey anlamayacağıma evde kendim çalışırım o süre kendim dediğine şahit oldum.
Odtü matematik mezunu bir Ömer Korkmaz hocamız vardı ki adam işinde iyi ,geometrici Caner hocayı da(bulmaca çözer gibi geo. çözen adam) unutmak olmaz bu 2 si için dershaneye devam ediyordu sayısal öğrencileri zaten.
son zamanlar da gözden düsen temel lise.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar