bugün

bana balık tutmayı öğretme, bana levrek marin yap. otur iki kadeh çay içelim be kardeşim.
Sakinleşirim, bana iyi gelir diye bu işe girdim. Daha çok sinir stres sahibi oldum mk. Ne kadar zormuş balık tutmak.

Sonunda oltayı kırıp balıkların g*tüne sokacam onu istiyor piçler!
Balık tutmak o kadar da eğlenceli değil, acaba olta ile tutmasak mı?
denizin oralarda birçok kişinin yaptığı eğlenceli bir durumdur. herhalde kolay ki herkes balık tutuyor. hem bedavaya geliyor balıklar.
su kel eleman yanlizca deli sair degil mi.
zonguldaga gidip balikciliga baslamis.

dur ulan dur bulacagim seni dengesiz.
sabırlı adam işi'dir.
arada sırada balığın vurması ve elbet ki yakalanması kişinin ağrısını almaya yeter. bazen balık alınmasa bile balıkçıya çok da etki etmez bu durum. oltayı at çek yapması, alanı taraması, takımı bağlaması vs bunlar da insanı motive eder.

tekneden balık yakalamakla kıyıdan olta atmak arasında dağlar kadar fark vardır ve hepsinin kendine göre kuralları vardır.
denizde ve göl de de balık tutmak arasında da çok fark vardır ve bunları bilmek de kendine göre bir ustalık gerektirir.
lüfer, çinekop, kalkan, iskorpit, tekir, lezzetli balıklar arasındadır.

''virabismillah'' tekne balıkçısının, ''rastgele'' de balıkçının selamıdır, iyi dileğidir.
Şuan ihtiyacım olan aktivite. Bir göl kenarında sazan tutmak vardı. Ah ah. Evet.
belki de sizin başarı gördüğünüz ve keyif aldığınız şey balığın intiharıdır.
bir ucunda bir alık, diğer ucunda belki bir balık.
bence kötü enerjiyi tamamen ortadan kaldıran gayet eğlenceli bir aktivitedir. Sizce?
Bir yaşam tarzıdır.
Belli bir zaman sonra sıcağın ve sıkıcılığın vurduğu denizdeki aktivitedir.
Çok sıkıcı bir olay değil mi sizcede.
Bu yaz birkaç kez gidip son derece huzurlu ve keyifli anlar yaşamamı sağlamış olay. Çadır,olta,göl,alkol muhabbet daha ne olsum?
iğneyi misinaya tek düğümle tutturmanın tek yolu japonlamaktır. yoksa düğümleri çakozluyor balık.
Çocuktaki talihe bak. Buna kripto para aldırmak lazım.
--spoiler--
Babanın çocuğa müdahale etmemesi, oltayı elinden almaması videonun en güzel tarafı.
Çocuk başarmanın verdiği mutluluğu fazlasıyla yaşadı. Özgüvenli, ayakları yere basan insanlar işte böyle yetişiyor.
--spoiler--

Bazi yerli ve yabancı youtuberlardan görüp icim icimi yediren aktivitedir. Küçüklüğünüz ders ve okul üçgeninde gecmistir, universitede aynidir, daha sonra yurtdisinda yasamissinizdir ve ufak bir balik macerasi icin bile bin tane sertifika isterler, oysa bazen ulkene donup eminonunde balik tutmak fikri bile seni bastan cikartir. evet.
kimileri için bir keyif iken kimileri için meslektir.
Ankaralıların bilmediği olay.

Sonra şey diyolar deniz ne yiaaaa. Mal bi balık tut da deniz ne gör amk.

Bu arada Ankaralıların %80 i gerizekalı.
Asla gerçekleştirmeyeceğim eylem.

Kardeşimi balık tutarken izleyeyim dedim seneler önce, o balığın oltanın ucunda çırpındığını görünce o an sanki bir insanın can çekişmesine şahit oluyormuşçasına şok oldum. Şunu anladım ki, insan da olsa balık da olsa can, candır. Hem Yazıktır yapmayın, balıkçılar tarafından yeterince avlanıyorlar zaten.
Düşman gotune.
güncel Önemli Başlıklar