bugün

Kalçası balık zayıf kız.

Böyle söyleyince de değişik oldu.
Kesinlikle zayıf.
Suphesiz ki balik etli kiz.

görsel
Kesinlikle zayıf kız evlendikten sonra +10 kilo koyuyor zaten kızlar uzun vadeli düşünmek gerek.
Seni tek gecerim zayif kiz.
Boy kilo orantisi ne tabi o var.
Kafa yapılarınız uyuşmadığı sürece karşınızdaki mükemmel vücut hatlarına sahip olsa ne olur,olmasa ne olur. Ergenlik birgün bitiyor, o zaman anlarsınız önemli olanın dış görünüş olmadığını, umarım.
ikisini de dene tarafını seç.
(bkz: çikolata reklamı)
Çifte haz.
Sevsin, aldatmasin, mutlu etsin zayıf șișman farketmez.
ben kendimi anlatayım büyük ihtimal çoğunuzda benzer bir durum olmuştur.

ergenlik zamanlarında vücut yeni yeni bazı arzularda bulunduğu için erkekler karşı cinse dokunmak, hissetmek istiyor. dokunacağı şeyin de yumuşuk, ele avuca gelir, kıvrımlı olmasını istiyor ama yaş ilerleyip bir şeylerin farkına varınca bazı tecrübeler edinince aslında balık etli değildi, fit ve sıkı vücutlu kızların daha ideal olduğunun farkına varıyor.

özet: yaşasın squat!
(bkz: nefes alsın yeter)
balık etli kısa kadın ile uzun zayıf kadın arasında eşitlikle sona erecek bir mücadelenin sorusu.
balığın türü nedir sorusunu beraberinde getirir. balık var balık var şimdi.
Giyinikken zayıf, yatakta balık et.
Dolgun göğüs, dik ve yuvarlak kalçaya sahip olduktan sonrası pek önemli olmayan kız.
(bkz: Slim thick)
Kesinlikle zayıf kız.
kimse inkar etmesin bu gerçek. aranızda izleyen var mıdır bilmiyorum ama 2 broke girls dizisinde memeli ablamız bunun sözlükte ki tanımıdır nerdeyse.
Zayıf iyidir.
zayıf ile balık eti arasında şeklinde tarif edilen hatun on numaradır.
Balık etli kızların önde olduğunu görüp sevinecekken 60 kiloya balık etli dediklerini anlayip sessizce uzaklaşıyorum. Yine evde kaldım.
Balik etli diyen erkeklerin hepsi en fazla 55 kilo kadinlardan bahsediyor kizlar inanmayin.
Zayıf alın abi zayıf. Balık etli diyorsun ele gelir diyorsun. Büyüyünce balina oluyorlar. Benden söylemesi.
insanları bir kalıba sokmamak gerek önemli olan vücudunun çatısına uygun olan kilo ve şekildir.
Ele avuca gelmeli yavru, hatun dediğinin kemikleri batmicak.