bugün

liposuction dan sonra evet.
doğru önermedir. kadın dediğine sarıldığında bi tarafları kırılacak mı diye korkmamalıdır erkek. sert(!) olmasını istediğinizde sert olabilemelidir kadın. demiyorumki vücut geliştirmeciyi manita yapın 60 kg bedeninize ama hatun dediğininde azıcık ele geleni makbüldür.
balık etli bayanda şuh bir hava vardır, gizemlidir, sıfır beden alternatiflerine nazaran daha sağlıklıdır..

hatta kadın dediğin erkeğinin avucunu doldurmalıdır, ne biliyim belki kuru kemik kıçlı kadın bana hastalıklı gibi geliyor..
daha doğrusu; ince bilekli balık etli dir.
hiç bir karşıt teorinin yıkamayacağı gerçektir.
su altında yaşayan canlılar için yadsınamazdır.
(bkz: şişmanım mutluyum) (bkz: balık değil balina da olsa güzel işte)
edit: aylar önce yazdığım bu entryde görüyorum ki baya kompleks yapmışım. yakıştıramadım.
(bkz: şebnem ferah)
kesinlikle dogru olan bir gercek.
katılmak zorunda olduğum gerçek. **
kadin dedigin en az 38 beden olmali. heh iste oyle oldu mu da tadindan yenmez. hem bir dirhem et, bin ayip ortermis.
(bkz: yatağı doldurmak)
abimin tabiriyle tutmaçlı.
(bkz: tam benim kalemim)
her kadının ayrı bi güzelliği olduğu gerçeğinin herhangibir ayrıntısı olan gerçek. her kadın güzeldir. çünkü kadındır.
etin, altından bile daha çok prim yaptığı şu dönemde hem madden hem manen etli bayanların popülütesini bir kere daha artıran gerçektir.

(bkz: ete gote baliga bir de kalabaliga)
atalarımız iyi demiş: (bkz: makarnanın salçalısı kadının kalçalısı)
kadın dediğin ele gelecek. bunu bilir bunu söyler bu oğlan.
yemeğin salçalısı kadının kalçalısı olacak. kültürel yapı bu yönde gelişmiştir ve haz duygusu bu fiziki yapıyı hoş buluyor demektir. avrupada 90-60-90 bir kadın güzel olarak tanımlanırken türkiyede sıska olarak görüle bilir. bunlar tamamen kültürle alakalıdır.
Erkekte balık etliyse tadından yenmeyecek olan durumdur. Zira kadın zayıf olursa çöp gibi kırılır mazallah. Yazıktır. Balıketli olsun sağlam, güçlü, kuvvetli olsun. Ha unutmadan, kemikleri de batmasın uyuz oluyorum.
benzetilen balığın cinsine göre değişecek beğenidir.
hamsi de balık, balina da. değil mi?
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
zayıf bayanların bazen hint fakirlerine benzemesi dolayısıyla balık et daha çekici gelebiliyordur. *
(bkz: bütün kızlar balık etli olsun kampanyası)
küçük çüklü kişiler için hiçte çekici değildir..
giriş yolu meşakatlidir.
jessica alba nın yalanladığıdır.