bugün

Kendimin de dahil olduğum burçtur. ince düşünceli, kibar, sakin ve anlayışlı kişilerdir. Karşıdan değer ve güven görürse mutluluk ve tatlılıktan yenmez.
benim annemin burcudur. aşırı duygusal oldukları doğru ama annemin bir sürü arkadaşı vardı. esprilere sinirlenmezdi.
ağlak, şımarık ve zayıflar. evde iki tane balık var ve her türlü salaklık bunlarda. mızmızlık bunlarda. sen köy kızısın kendine gel necmiye.
ablam lan, kaos sevici. deli bildiğin.
ne yapsam yaranamadım, 20 sene önce vazgeçtim. öyle idare ediyoruz. selamın aleyküm, aleyküm selam. ama nerde kavga görse koşar gelir.
agzima sicmistir. 6 sene sonra ayrildik. tebrik ettigim mart dogumlu kadindir.
ilkokul ortaokulda balık burcu arkadaşlarım ve bir öğretmenim oldu ve hiçbirini de sevemedim. Bana denk gelenler Dengesiz, dakikası dakikasını tutmayan ve sağa sola sataşmaya meyilli tiplerdi. ikizler bir bu iki, sevemedim.
kibar narin ve düşünceli insanlardır.
Akıllı insanların her zaman dikkatini çekeriz. Aptallarla zaten işimiz yok.
en mükemmel en muazzam en harika en eğlenceli burçtur kendisi. hayatında olan insanlara muhakkak etki bırakır. herşeyin en en en iyisini haketmekte fakat bu acımasız dünyada kendine yer bulamamaktadır.
ezikliği ne son burç oluşundan ne duygusallığından ileri gelir. ezikliği tamamen kendi seçimidir. bir tartışmada konuyu alıp karşısındaki insanın kendisine karşı düşmanca hisler beslediğine kadar getirebilir. bunu yapmaktaki amacı da tabii ki karşısındaki insanın haklılığından yükselen sesini kesmek için o insanı manipüle ederek suçlu psikolojisine sürüklemektir. duygu sömürüsü, histeriklik, manipülatörlük konusunda eline kimseler su dökemez. eğer amacına ulaşıp da karşısındakini bunalıma sokamazsa kendisi bunalıma girer. daha doğrusu kendisini zorla bunalıma sokar. ağzından çıkanların hesabını hiç yapmadığı halde karşısından sürekli hesaplanmış incelikte cümleler bekler.
- neden yine ağlıyorsun balık burcu kadını?
+ kalemimi açarken kalemimin küçüldüğünü gördüm duygulandım.
- ağlama ama bak rimelin akıyor
+ ne rimelim mi akıyor bak buna da duygulandım bunun içinde ağlayacağim.

Ağlak kadındır.
çekilmez.
Çok kezban, yıkık kadın gördüm ama tacı bunlara veriyorum. *
Ne etti bu balık burcu kadını size. Sol frame de her gün gördüğümüz başlık. Bıhtık ya.
Uzak durulması gereken kadın tipi. Allah korusun. Sabah bi şekil, akşam bi şekil. Duygu durumu genel olarak bozuk. Hep isteyen, ne istediğini bilmeyen, istediğini hemen isteyen. Yazarken darlandım. Allah uzak etsin.
Sürekli ağlamayan kadındır.
Evlerden ırak bir model.
Aptal olurlar, genelde arkadaşım dedikleri kişilerden kazık yerler.
Gad-ay balık kavuşumluyum. Jupiter'in şansını, bereketini ve bolluğunu hayatımın her döneminde hissettim ve hissetmeye devam ediyorum.
Şükür.
Gerçi vedic astroda gad-ay kova oluyor ama neyse.
Bu dursun burada
http://www.astrocevap.com...-dugumu-kavusumu.html?m=1
Çıt kırıldım lafı bu kadınlar için geçerlidir. Tırnağı kırılsa kanser olmuşcasına tepki gösterirler. Who is your daddy? Repliği bunlar için yaratılmıştır.
BiRiLERi balık burcu kadınına yürüyor.
iyi yürüyüşler.
Burcumdur gözlerimiz ve bakışlarımız anlamlıdır.
Ailelerine düşkün olur bu burcun kadınları fakat fedakar oldukları kadar da bencildirler sabırlıdırlar ama tek hareketten soğuyup bi daha yüzünüze bakmayabilirler. ikizler burcunun dengesizliği balık burcunun dengesizliğinin yanında bir hiçtir.
Sevmeye ve sevilmeye bayılırlar duygusallardır.
Ulaşamadıkları her zaman cazip gelen kısımdır onlar için ulaştıklarında artık o caziplik kalmamıştır. Sanatseverlerdir estetik zevkleri bi hayli gelişmiştir bunın yanında pekte egoludurlar beğenilmek ve onaylanmak isterler. Deli gibi ağlarken birden kahkahalarla gülebilecek kadar piskopattırlar. Onları anlayabilecek kimse yoktur bunun farkındadırlar ve yalnızlığı severler. Çoğu zaman ne istediklerini dahi bilmezler. Kırılgandırlar ama kırılınca beş katı kırarlar biraz başına buyruk ve zaptedilmezdirler.Dışarıya karşı çok ağır başlı olup yatakta tam tersidirler.Sorumluluk sahibi ve titizdirler.Onlarla geçinmek empati yapmak bir hayli zordur. Sevmedi mi hiç sevmezler sevdiler mi deli gibi severler ortası yoktur. Seçicidirler. Zekidirler fakat saftırlar kolay inanırlar. (bkz: kendimden biliyorum)
dalgın bakışlarından tanıyabilirsiniz. empati yeteneği sıfır düzeyinde olduğu için ilgi gösteremez. davranışlarının bilincinde değildir. duygusal derler ama onların ki, duygusallık değil alıklıktır. zira, üzgün dururlar ama neye üzüldüklerini kendileri de bilmezler. mesela birisini üzdüklerinde, o kişinin neden üzüldüğünü bilemezler.
duygu durumları genelde;
ilgisizlik, düşüncesizlik, kontrolsüzlük, mantıksızlık, saygısızlık, bencillik, narsistlik olarak kendini göstermektedir.
diğer burçların neredeyse bütün özelliğini taşır.
hepsini bilir, tanır ama diğer burçların biri bile balık insanını tanıyamaz.
yine en iyi balık insanı tanır, anlar kendisini.
(bkz: barnum etkisi)