bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    "balyoz sanıkları paşaların aileleri üzülüyor..."

bu aileler, üzünülmesine sevinilmesi gereken ailelerdir.

şayet bir darbe olsa memleketin kaymağını yeyip bizi mahvedecek kimseler olacaklardı onlar...

Şayet bir darbe olsa bu aileler memleketin elit, soylu, refah seviyesi en yüksek aileleri olacaklardı... Onlar adına üzülmemek normal çünkü onların mutluluğuna bedel bir ülke uzun uzun yıllar üzülecekti.
    3 -7 ... hakli
  2. 1.
    balyoz sanıklarının aileleri "eğer bir darbe olursa" memleketin kaymağını yiyecekmiş. doğru mu? bilemem.

ama memleketin kaymağını şu anda kimlerin yediğini gayet iyi biliyorum.

ilaveten:
    (bkz: kişi herkesi kendisi gibi sanırmış)
    1 -2 ... arbutus unedo
  3. 2.
    12 eylül'de idam edilen binlerce masum gencin, üzülen ailelerini düşünmek lazım. Balyoz başımıza inseydi aynı film tekrar vizyona girecekti.
    Balyoz sanıkları da, aileleri de zerre miskal umurumuzda değildir.
    1 -4 ... satanist kesen kedi
  4. 3.
    -balyoz sanıklarının aileleri umrumuzdadır -onlara üzülüyoruzdur- kahredicidir bir an önce engin alanlarımızın serbest bırakılmasını umut ediyoruzdur!! bu haksızlıklar karşsında-bu zulümler karşısındadır!!!

-bizim engin alanlarımız derhal serbest bırakılsındır.

nokta!

-nokta -istediğiniz kadar eksileyebilirsinizdir.
    1 -3 ... antikaw anarsist
  5. 4.
    bazı gerizekalıların kafasının nasıl çalıştığını bize göstermiş ailelerdir.

ben bu "balyoz davası" denen komedinin sorumlusu olarak iki kesimi görüyorum. bu iki kesim de eski kuyruk acılarının intikamını almaktadırlar:

1) yobaz kesim. bizzat kendileri açık açık istiklal mahkemelerinin ve yassıada'nın intikamını aldıklarını söylemektedirler.

2) solcu kesim. balyoz'la ilgili her entarilerinde sürekli olarak 12 eylül'e referans vermektedirler.
    bu arada, kendini çok zeki zanneden komünist gerizekalılara not: 12 eylül'de asılan komünist sayısı 20 civarındadır. idam kararlarının çoğu 12 eylül öncesinde verilmiştir. 12 eylül sadece kendisinden önce verilen mahkeme kararlarını uygulamıştır. idam edilenlerin çoğu azılı katildir.
    ancak solcu "abi" ler genç militanların beynine 12 eylül'de "binlerce masum genç"in idam edildiğini üfürmektedir. tabii bu yalanın üfürülebilmesi için genç militanın da bazı özellikleri sağlaması gerekir. aşırı gerizekalı olmak gibi. çünkü böyle bir yalana averaj gerizekalı inanmaz. aşırı gerizekalı olmak şarttır.
    böylece solcu abi'ler devletine, milletine, askerine düşmanlaştırılmış, kürtlere hayranlaştırılmış bir süper-ultra gerzek kitlesini sürekli hizmete hazır tutmaktadırlar. arada bir kitleye "üüüüü siz çok sıradışısınız, çılgınsınız, delisiniz, herkesler ot bir siz akıllısınız" diye gaz vermektedirler. bunca gazın, pompanın içler acısı sonucunu hep beraber görüyoruz.

böylesine gazlanmış, bilenmiş kesimlerin kurbanı olmuş olan asker ailelerinin çok acil olarak sevdiklerine kavuşmalarını diliyorum.
    2 -1 ... arbutus unedo
  6. 5.
    doğru karar verildiğini düşünüyor olsam bile suç isnat edilen kişinin ailesinin mutsuzluğuna sevinmemek gerekir bence. yani çetin doğan bir b.k yediyse ben suçu ailesinde aramam ve ailesine allahtan sabır dilerim. kimsenin açıpta kalbine bakmışlığımız yok! kişinin suçu ailesine maledilmemeli.
    2 ... abdulhamit ll
  7. 6.
    -kararları hiçbir zaman doğru bulmadığımızdır.
    -1 ... antikaw anarsist