bugün

herkesin çocuk iken yaptığı şeylerden biridir.

heyecanla tuhafiyeden yada marketden lazer alınır ve tüm komşu çocukları ve kuzenler evin balkonunda toplanır.yoldan geçen insanların önlerine o sinir bozucu kırmızı ışık yayan lazeri tutarlar.lazeri yiyenlerin hemen lazerin gönderildiği yöne bakmaya yeltendiklerinde hemen saklanılır.gece evin annesinin bağrışmalara ve seslere dayanamadığı anda hemen o eğlenceli iş anne tarafından sonladırılır ve bu eğlenceli olay biterdi.*
daha çocuk yaşta okkalı bir küfür öğrenmemize sebeptir.
çocukluğu hala devam eden kişi tespitidir.
(bkz: herkesin çocukluğunda lazer var sanmak)
kufur yemek isteyen bunyenin yaptigi ibne davranis.
(bkz: bir adam vardı canı sıkılan)
(bkz: cinsel tecaviz)
(bkz: balkondan yoldan geçenlere içi su dolu balon atmak) ile 1/4 eş değer olup, sonra dan lazet tuttuğunuz kişinin kapınıza dayanmanıza sebep olacak olaydır.

kızın kafasına prezervatif attığımı hatırlıyorum da.. allah tan 5 katlı bina. üşendi garibim.

//2 dk sonra gelen edit: yoldan geçen arabanın camına veya kamyonun kasasına tükürmek de vardır.
çocuk iken balkonda büyüyünce stadyumda.
haftasonundaki maç için nişancılık alıştırmasıdır. ne de olsa lazeri futbolcunun götüne tutmak bir işe yaramicaktır.
az önce yaptığım eylemdir çok eğlencelidir. Sarhoş bir adama tutmak, parkta yürüyen adama tutmam gördü ama son anda, 3 ergene tutmam sonucu güldüren olaydır. Ergenler tekrar tut diye bağırdı ben de tuttum hareket çektiler akabinde benimde el hareketi çekmem ile onları dumura uğrattığım olaydır.
bir sınıfta öğretmenin sırtına tutmak değildir.
Çocukluk anılarındandır. Evet.