1. 1.
    Nefret edilen, üst kattan halıyla birlikte düşse denen komşudur.

Bu entry ye eksi veren arkadaşa allah aynen böyle bir komşu verir inşallah diyorum.

Edit: cam balkon zaten yaptırdım. Ancak sağolsunlar ıslak hali da astıkları için cam balkon leke içinde. Cam balkonla demirlerin arasına toz pislik vs. Dolmaya devam ediyor. Yetmiyor arka pencereden sofra bezi silkeliyorlar. Ev zaten kendi evim bunlar sonradan taşındılar.
    Konuştuk olmuyor, kızdık olmuyor, rica ettik yok.
    Halı yıkama, süpürge diye birşey icat edilmemiş sanki. Bu insanlar apartmanda falan yaşamasınlar gitsinler mağaralarında kalsınlar.
    16 -3 ... girabic peter
  2. 2.
    Birde tam güzel bir kahvaltı yapmaya hazırlanırken kaymağın üzerine bir tutam toz geliyormuş falan. Boğarım.* hoş değil.
    7 ... kale3112
  3. 3.
    amk. komşusudur.

sırf onun yüzünden ev ve semt değiştirdim.
    6 ... he gulum he he de gitsin
  4. 4.
    Saygısız, düşüncesiz cahil tiplerdir. Vardı bir tanesi böyle. Onun yüzünden yalvar yakar ev sahibine cam balkon yaptırmıştım cünkü bütün saç kılları filan balkonumdan mutfağıma kadar uçuyordu. Asla laftan anlamadı taşınana kadar bu çileyi yaşattı bana, muhtemelen o camekanı tutan silikonlarda halıları vurdurmaktan gevsemiştir şuan. Hasta karı abv.
    10 -1 ... mrltln
  5. 5.
    size 4 sene kadar önce bu tür bir komşuyu nasıl dize getirdiğimi anlatayım.

2. kattayım ve üzerimde artık menopozdan mıdır yoksa başka bir rahatsızlığı mı var bi tane temizlik hastası manyak mevcut. hasta karı (evet hak ettiği hitap bu) her gün ama istisnasız her gün halı silkeliyor. ve bunu mevcut bütün pencerelerden gerçekleştiriyor. ne güzellikle söylemem ne de bağırıp çağırmam maalesef ki kar etmedi.

gittim 1 teneke siyah ve yoğun kıvamlısındangres yağı aldım. benim pencerenin üstüyle bu manyağın penceresinin altında kalan dış cepheyi uzun saplı fırça yardımı ile yağladım. o gün bu gündür değil halı, kilim; mendil bile silkelemiyor.
    8 ... dalay lama
  6. 6.
    halı silkeleyemeyeceksem napayım o balkonu, sen de balkonunu kapattır ya da en üst kata taşın.
    3 -9 ... leyte
  7. 7.
    Orospudur. Net.
    5 -1 ... ulanseviyorumsenibe
  8. 8.
    Bizde de var bu orospudan. Alacan o halıyı durecen gerisini siz anladınız.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    Halıyı yakalayıp silkeleyenle birlikte aşağı indirmeyi düşünmüşlüğüm vardır.
    8 -1 ... lara croftt
  10. 10.
    Eğer sormadan etmeden böyle bir şey yapıyorsa düşüncesiz bir orospu çocuğudur. Çok net bak açıkca diyorki senin balkonunda ne olmuş bitmiş, balkonunda ne var sikimde değil.

Ama bakın bundan daha manyaklar da var. Şimdi size başımdan geçen bir olayı anlatacağım. bir ara kadının biri üstüme bez gibi bir şey silkeledi. Bütün toz, pislik direk kafama geldi tabi. Ve bunu apartman boşluğundaki pencereden yaptı. Kendi penceresi değil. Bahanesi ise çok komikti bakmadan silkelemiş. Kadına bir şey demedim tabi ama arkasından iki saat küfrettim. Ulan böyle bir manyaklık olabilir mi yazık Allah bir insanı bu manyak karı kadar düşüncesiz biri yapmasın. iki saniye kazanacak diye size iki saatlik iş çıkartıyor bir de kaç yaşında kadın ya bu insanlardan adam olmaz. Aklıma geldi bak gene sinirlendim. Velhasılıkelam bunu yapan insanlardan daha manyakları da mevcut.
    3 ... solo resital