1. 1.
  dün akşam osmaniye merkeze bağlı kırıklı köyü jandarma karakoluna roketatarlı saldırı düzenleyerek o sırada balkonda bulunan karakol komutanı üsteğmenin eşi pınar akdağ'ın ölümüne neden olan hain, şerefsiz örgüttür. bu insan kılıklılar, polis aracı kazayla birine çarpsa toplanıp hain devlet derken gencecik bir kadının sırf komutan eşi olduğu için ölümüne sebep oluyor. sorarım neydi o kadının suçu? hem de kürtle, kürtçülükle alakası olmayan, milliyetçiliğiin kalesi olan şehirde. elbet birgün bunun hesabı sorulacaktır.

  http://haber.mynet.com/de...nan-asker-esi-oldu/516068
  21 -2 ... mal sahibi
 2. 2.
  neden terör örgütü dediğimizin açık bir kanıtıdır.

  (bkz: şerefsizlik)
  2 ... kayrahan
 3. 3.
  balkonda o masum kadın öldüğünde bütün ülke inandı kürtlerin ezildiğine, ikinci sınıf insan muamelesi gördüğüne, hemen size bir kısım toprak ayırdık. haydi kurun medeniyetinizi.
  3 -1 ... tongue fu
 4. 4.
  -insan pkksını neden sever?
  -Çünkü yapacak başka orospu çocukluğu kalmamıştır da ondan.
  4 ... karamuro
 5. 5.
  Savaşın gerçeklerinden biri daha.
  1 -6 ... sores
 6. 6.
  Savaş bu. Savaşta masum yoktur.
  2 -15 ... cahilbisikletci
 7. 7.
  pkk için normal bir durumdur. işleri güçleri silahsız insanları öldürmektir. silahlı birini görünce hemen pusuya yatar, haince saldırır, sonra kaçacak delik arar ve genelde bir pislik olarak ölürler.
  1 -1 ... tatarkemal
 8. 8.
  israilin askerlerinden ne beklenir ki?
  1 -2 ... hectoruk84
 9. 9.
  ........hangi küfür hangi kelime yeterli olur hisleri anlatmaya.
  2 ... ballisticmissile
 10. 10.
  her zaman empati yapmayı gerekli bulsam da, masum bir insanı öldürmenin anlaşılır bir yanını göremiyorum.ayrıca savaşta masum vardır,olmalıdır.eğer savaş uğruna her şeyi normal göreceksek nerede kaldı insan onuru.
  2 -1 ... ankaraistanbularasimekik