bugün

Sivrisinekler tarafından tecavüze uğramanıza sebep olur.
sıcak yaz geceleri yapılması hoş olan hödü eylemi şüphesiz..
Sünger yatak ile yapılan eylemdir.
Yıldızlara bakarak uykuya dalmanın tadı başkadır.
Temmuz sıcağının keyfini çıkarın.
Sabah güneşini alıyorsa, erken kalkmaya sebebiyet verir.
Battaniye serip yatmak iyi fikir degil , insanin kemikleri kırılıyor, heryeri ağrıyor, ben bir, iki saat ancak dayanabilmistim. Açık balkonsa da tavsiye etmem meydanda yatılırmi. Cam balkonsa ve iyi bir yatak bulabilirsen olabilir bik bik.
Sivrisineklere güzel bir ziyafet sunmak demektir, birde yakınında bir yerde ışık kaynağı açıksa.
Büyük konuşmayayım ama asla istemem. Ne o öyle böceği, örümceği, kuşu var ıyyy.
Zaten sivrisinekler beni çok severler nede olsa mavi kan var bende *
Hava ne kadar sıcak olursa olsun, uyuyanın üstüne kar yağacağından insanı hasta edebilme ihtimali olan eylem.
Balkon cam pencerelerle kapalıysa ve tüm yataklar doluysa iyi bir tercihtir.
yalvarıyorum asi ölümlü, dökülsün sözler dudaklarından.
senin sesin büyülüyor beni ve görünüşün olmalı kamaştıran gözlerimi.
seviyorum seni.
Balkonda yatarsam üşütürüm diyebileceğim kadar serin bir yere geldim. Biliyorum nispet yapar gibi bu sıcakta ama gerçekten çok iyi ve bunun havasını atmalıyım..
Oturduğum bölgede sinek yok. Arife günü bacağıma imzalarını attılar artık elleşeceklerini sanmıyorum sadece dedenin taktiği yapsam üşütür müyüm emin olamadım.
Sivriler fiilen insanın gtünden şırıngayla kan alır.
Bir de bunlar yeni tip, siyah, domuz gibi bir şeyler..
Yara mara yapıyorlar.. 8 sene falan önce italya’da beş dakikada ağzıma etmişti bunlar benim..

Haaa, böcek de gelebilir… o da olası..
Düşününce mantıklı geldi.
ser yere battaniyeleri en üstte pike olsun, kıvrıl yat.
Şuan o kadar güzel bir hava var ki balkonda uyumak istiyorum ama buna göre yatak yok.
Bir mayıs ayı izmir aktivitesi. Önce sigara içip körfezi izler sonra müzik dinleyip uyursun.
özledim..sabaha karşı ılık havanın tenimi çekmesini..gökyüzüyle uyanmayı...
Evinizin adına süslü ve çekici görünsün diye yüksek girişli birinci kat da yazılsa yapılamayan eylem. Sırf bu yüzden eski günlerdeki gibi ara kat bir evde yaşamak istiyorum.
Horlamayan insanların yapabileceği bir şey olmalı.
bizim üst kattaki sığırın yaptığıdır.
sıcak yaz gecelerinin en keyifli aktivitelerinden biridir.
Pofuduk bir sünger döşeğin üstünde yatarken, yıldızları izlemenin zevki bir başkadır. Rüzgar serin serin eser. Bazen hafif bir ürperti basar. O zaman çarşafı çekersiniz üstünüze.

Tabi uzatmalı üçlü priz vasıtasıyla elektrolit sinek savar da kullanmak gerekir.
Eğer bu yoksa doğal çözüm olarak soğan kesip koyabilirsiniz Yanınıza.
Tatlı ve serin bir uyku ile...
bizim üst komşunun yazları her gün gerçekleştirdiği eylem. bel fıtığı ağrısına iyi geldiğini söylüyor.
Köydeki evde klima alınmadan önce yaptığım ve en güzel uykularımı uyuduğum aktivite.
Sivrisinek saldırısına karşı yapılmayandır.