bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    bir öğrencinin en çok özleyeceği, evi en çok arattıran aktivitelerden biridir. *
    6 -1 ... herpes
  2. ?.
    yaz aylarının vazgeçilmez aktivitesi.
    hafta sonlari ve tatil günleri de buna dahildir.
    ya da yazlık evlerde sıklıkla uygulanır.
    3 ... iceri terligi
  3. ?.
    hafif esen rüzgar ve demli çay eşliğinde saatlerce süresi aktivite.
    reçelin içine kaçan arı da olmasa ne de güzel olur...
    2 ... myxomatosis
  4. ?.
    (bkz: keyif adamının hali başka olur) *
    ... beyazyelkenli
  5. ?.
    iki lafın belini kıracak bir arkadaş ile yapıldığında muhteşem bir zevktir. akşam yemeğine kadar da uzayabilmektedir.
    ... ve tanri kadini yaratti
  6. ?.
    küçük balkonlu ve zemin katta yaşayanların pek tadamadığı bir duygu.
    ... espressivo
  7. ?.
    balkonda akşam yemeği yemek kadar güzel olan eylem. çay bardağına değen çay kaşığı sesleri ve sabah esintisi eşliğinde güne başlamanın ne güzel aktivite olduğunu düşündürür.
    ... gonulcelen
  8. ?.
    hele eviniz denize sıfırsa balkona çıktığınız gibi içiniz ve iştahınız açılır, stres atmada birebirdir.
    2 ... only you
  9. ?.
    güneşin hafiften yüz yakan ışıkları ve yaz rüzgarının hafif esintisi ile beraber yapılan aktivitedir. hatta bu an da mümkünse hiç kimse konuşmamalı sadece kuşların cıvıltıları dinlenmelidir.
    1 ... muhasebeye giris
  10. 1.
    nedense keyfi benim açımdan sadece 5 dakika süren kahvaltıdır. çünkü en geç 5 dakika içinde kahvaltılıkların kokusunu alan arılar masaya üşüşürler. vız vız da vız vız başlarlar ona buna konmaya. benim gibi arı fobisi olan bir insan için kahvaltının keyfi de o anda kaçar. bundan sonrası elinde gazeteyle arıları kovalamaya çalışan bir baba, her yaklaşan arıya ciyaklayarak bağıran bir kız ve onu sakinleştirmeye çalışan bir anne.. ne lüzum var ben kahvaltımı paşa paşa içeride yaparım kardeşim.
    3 ... luna
kapat