1. 1.
  özellikle * bayram günleri yapılan eylem... takımı şampiyon olan taraftar da yapar... coşku belirtisidir...

  özellikle şu günlerde alsancak'ta görülmesi gerekir... sahildeki evlerin neredeyse tamamında birer bayrak asılıdır... izlemesi pek keyiflidir o kırmızılığı... 13 mayis 2007 izmir gundogdu cumhuriyet mitingi'ne hazırlıktır...
  1 ... dolayli zarf tumleci
 2. 2.
  bayrağı yıkadıktan sonra yapılacak eylemdir.
  3 ... bresson
 3. 3.
  ilk söz: sonuna kadar okumayacak olan hiç başlamasın pls.

  özellikle "şu" günlerde asılanlar birazcık mantıklı düşünüldüğünde aslında ülkenin nereye gittiği sorusunu akıllara getirmelidir. peki nedir asılan bu bayrakların sebebi?? tehlikenin farkında olanların tehlikenin farkında olduklarını çevrelerine göstermek midir?? fakat neden türk bayrağıyla??

  çağlayan, tandoğan mitinglerinde gördüm bu bayraklardan, mahallemin apartmanlarında da yadsınamayacak kadar var. bu protestoları gereksiz ve anlamsız bulan biri olarak haliyle bayrak gördüğüm yerlerden pek hazzetmiyorum. bi dakika, o ne lan?? o bayrak ki kırmızısını şehitlerimizin kanından, ayını yıldızını göklerden alan hepimizin bayrağı değil mi?? kendi bayrağımı asan insanlarla gurur duyacağıma neden sinir oluyorum?? yoksa bazılarının isteği türk bayrağını ülkenin belli kısmının tekeline alıp ülkeyi sağcı-solcu, alevi-sunni, türk-kürt gibi bir de laik-yobaz ayrımı yapmak olmasın??

  çok soru işaretli bir entry oldu farkındayım. siz de tehlikenin(!) farkında olup bayrağımızı ayrımcılığın simgesi haline getirmeye devam edin.
  7 -4 ... arjen robben
 4. 4.
  bayram olduğu vakit yapılan güzel bir örnektir. milletçe amaçların aynı olduğunun göstergesir.ancak birilerimnin bunu farklı amaçlarla lanse etmesinin hoş olmadığı durumdur.
  o bayrak kolay kazanılmadı, unutulmaması gereken nokta budur.
  1 -1 ... emsalsiz
 5. 5.
  taraftarı olunan takımın kazandığı şampiyonluğun ardından, başarıyı kutlamak amacıyla yapılandır.
  ... legend of the stranger
 6. 6.
  normal bir türk bayrağı asmak en doğal haktırda kalpaklı atatürk resmi asmak sadece ulusalcı despotların zihniyetini dışa vurumudur.
  -1 ... menntre
 7. 7.
  şu ortamda yapilmasi gerekendir.
  2 ... hayatim panayir olmus
 8. 8.
  genelde milli bayramlarda, düğün ve kına gecelerinde, asker uğurlamasında gerçekleştirilen eylemdir. normal zamanlarda gerçekleştirilmesi para cezası ödemeyi gerektirir. zira bayrak asmak yasaktır.
  ... sehnsucht
 9. 9.
  şerefsizler sıkıysa gelin bunu da indirin demektir.
  -1 ... kartalbey
 10. 10.
  sesiz devrimdir!
  -1 ... antikaw anarsist