bugün

(bkz: mari vs keko) (bkz: anladın sen onu)
Balkan göçmenleri beyaz türklerdir dikkat ettiyseniz türkiyenin en güzel kızları bunlardan çıkar çoğunlukla bembeyaz tenli mavi gözlü sarışın ya da kumral olurlar erkekleride beyaz ve içkiye çok düşkündürler benimde dahil olduğum ve gurur duydugum insanlardır kürtlere gelince hepimiz onları biliyoruz zaten içlerinde çok iyileride var gerçi ama temiz olmuyorlar be aga ne bileyim böyle bir acayip koku var kendilerine has ama özetle biri doğulu biri batılıdır birinde aydın avrupa kültürü diğerinde geri kalmış bağnaz ortadoğu kültürü vardır net.
ikisi de birbirini sevmez ve ikisi de bu ülkenin menfaatini istemez.
Bir balkan göçmeni olarak karşılaştırma yapılamayız kürt kardeşlerimle . Onların şerefsizleri varsa bizimde ayyaşlarımız var . Ancak kendi memleketim diye demiyorum Trakya incidir can tanesidir .
balkan göçmeninin sadece kızlarıyla ezeceği versus.
biri sikintidan turkculuk biri sikintidan kurtculuk oynar. giren memlekete girer.
balkan göçmenlerine hakarettir. evet.
Açık ara kürtler iyidir benim nazarımda. Balkan göçmeni kardeşler kusura bakmasın ama tanıdığım bi orospu yüzünden hepsine karşı bir yargı oluştu kafamda. içtiğinde götü başı çabuk dağıtırlar ama bunu asla kabul etmezler. Tanıdığım insan öyle ezik, öyle cimri , öyle basit biriydi ki, yahu bunların hepsi mi bu kadar cimri oluyor derdim. Cimri idi fakat biraya gelince kesenin ağzı açılırdı. Neyse işte bana göre bu versusa benim oyum kürtlerden yana. Allah başınıza balkan göçmeni hatta silistreli bir bela vermesin. Uzak durun.!
Geldiklerinde turkiyedeki güzellik seviyesini yukarı taşımışlardır her ne kadar kürtler batıya gelince cennete gelmiş gibi olduklarindan ve dağda karı olmadığı için buraya gelince abazalığın doruğuna ulastiklarindan balkan göçmenleri kürtlerden nefret eder efenim ve yobaz ha anadolu kardeşlerimizden de nefret ederler yalnız sadece yobaz olanlarından.
bir trakyalı olarak kürtleri daha çok severim. koca dünya'da bazı trakyalılar kadar yavşak ve kaypak insanlar bulamazsınız. 23 senedir trakya'da yaşıyorum, trakya'ya göç eden çoğu kürdün çoğu balkan göçmeninden en az 10 kat daha karakterli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. balkan göçmeninin gözümde çingeneden farkı yok. sadece teni beyaz ama yaşam tarzı olarak bildiğin çingene. hepsi çıkarcı, beleşçi, parayı har vurup harman savuran tiplerken, çalışa çalışa zengin olmuş kürtlerden ikiyüzlüce bir şekilde nefret eder. üzgünüm soydaşlar, gerçekler acıdır.
balkan göçmeni dediğin türk oğlu türk'tür. osmanlı zamanında vatanı için vatanından vazgeçip balkanlara göçmüşlerdir. bunu yazmamın sebebi bir çok insanımızın muhacirleri başka bir ırk sanması, ötekileştirmesidir.(yunan, bulgar, Arnavut vs.)
ikisi de müslüman oldukları için bu ülkenin vatandaşı sayılmışlar ama islam anlayışları alakasız. Biri çok gevşek diğeri çok mutaasıp.

(bkz: Al birini vur ötekine)
güncel Önemli Başlıklar