1. 1.
  karşılaştırılması mantıksız olan durum.

  balkan göçmenlerinin sosyo-ekonomik yapıya zararı olmamıştır; tersine yararı olmuştur.
  3 ... zagortenay
 2. 2.
  Balkan göçmenleri türktür, canımızdır, kanımızdır. Suruyeliler bizim hiçbir bağımızın olmadığı kişilerdir. iki grubun karşılaştırılması saçmadır.
  9 ... sage mode
 3. 3.
  tek ortak noktaları göçmen olamaları bile değildir.
  2 ... pactasunt servanda
 4. 4.
  balkan göçmenleri bok içinde yüzen anadolu halkına iyilik yapmış bir ton şey öğretmiştir. suriye göçmenleri aynı boka tekrar çekmeye çalışmaktadır ve anadolu halkı bu boktan hoşlanmaktadır. alışmadıysa demek.
  5 -1 ... cenkiss
 5. 5.
  Biz muhacirlerin durumu başkadır.
  3 ... yagmurun rengi
 6. 6.
  bir taraftaki insanlar göçtükleri ülkede canhıraş şekilde çalışarak hem kendi geçimlerini sağlayıp hem ülke ekonomisine katkı sağlarken diğer taraftaki insanlar çalışmaz, çalışmayı istemez hazır yer ve tek yapabildikleri mevcut çocuklarına bile bakamadıkları halde üreyerek yenilerini yapmaktır. gene bir taraf ekmek yediği yere nankörlük yapmazken diğeri ilk fırsatta kuyunuzu kazmaya çalışacaktır. tarihte bunun örnekleri var defalarca kez yaşanan..
  7 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 7.
  hala o göçmen evleri olarak geçen konutların bedava verildiği zanneden arap köpekleri var! hepsinin parasını kuruşu kuruşuna çalışarak ödedi balkan türkleri! siz defolup gidin suriyeli götü yalayın!
  2 -4 ... crossd
 8. 8.
  Balkan göçmenlerinin kızları güzel oluyor hatta Türkiye güzellik ortalamasını yukarı çekiyorlar ama Suriyeli göçmenler öyle mi tabiki değiller.

  Bulgaristan göçmeni bacılar cidden güzel oluyor.
  ... zagordesouza
 9. 9.
  biri göçmen öbürü mültecidir.
  ... kalbiburukcocuk
 10. 10.
  Balkanları sevdik ama istilacı surilere alışamadık hala ve alışamayacağız da..
  -1 ... xyclonb