1. 0.
    tavıklar da et yiyemeyen fakir pislikler yüzünden ölüyor. öküzler de et yiyen zengin pislikler yüzünden ölüyor. bizim insanlığımız da kendiliğinden ölüyor.
    4 ... serdarsl06
  2. 1.
    bu yüzden oyumuz meclisten poşed paralı olsun kararını geçiren akebeye.
    5 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Ben denize atmıyorum ki bana ne. Atan toplasın ben poşetleri hep çöp torbası yapıp çöpe atıyorum. yasaklanmasın ne olur. Bir de çöp torbasına para vermeyeyim.
    1 ... gokdelende kapici
  4. 4.
    vay alüminyum

marmara da balina var demek ki ?

millet az da olsa pisliğin poşete koyuyordu

şimdi ortalığı b*k götürsünde

görelim bakalım çevreciliğinizi.
    3 ... timur cengiz hulagu
  5. 5.
    cahilligin bu kadari amk. bu mallara disari atilan posetlerin ruzgar araciligiyla denizlere kadar ulasip denizlerde cogu sehrin yuzolcumunden buyuk adalara yol actigini soylesen ne anlayacak ki. adam bilmiyor ki her yil kac milyon ton plastik tek kullanimlik poset icin kullaniliyor. ve bu posetler bir kez kullandiktan sonra direk atiliyor saga sola. dunyada bircok ulke bu konuyu gundemine almis, kimileri coktan yasaklamis ve cok olumlu sonuclar alinmis. oyle ben atmiyorum demekle olmuyor disari ciki bi bakin bakalim etrafa. keske plastik kirliliginin tek sebebi posetler olsa. endonezyada olu bulunan balinanin icinden cikan plastik malzemeleri saysam inanmazsiniz. bir de utanmadan salak salak yazi yaziyorlar amk sabah sabah sinirim bozuldu aq.

edit: sunu izleyip de hala salak salak trolluk yapacak olanlar net vicdansizdir amk

https://m.youtube.com/wat...l=TR&client=mv-google+
    2 -1 ... madlen dede