bugün

adı üstünde işte bal ayı . üzmemek gerekir . kısıtlamamak gerekir harcamaları. kota koymamak gerekir bu sayılı güne. yani cimri olmamak gerek. *
(bkz: 31 çekmek)

en başta gelir. karın var zaten. eğer böyle bir şey yaparsan onu kaybedebilirsin.
aklınızdan geçirip düşlediğiniz bütün cinsel fanteziler uygulanmamalıdır. Yoksa daha balayındayken boşanma davası ile karşılaşabilirsiniz.*
(bkz: çocuk)

ilk geceden olmazki kardeşim.
seviye ve kontrolün elden bırakılmamasıyla yapılan hareketlerdir.

unutmayın ilk gün nasılsa sonrakiler de öyle devam eder.
çiftler deniz kenarında "güneş avucumun içindeymişçesine " temalı fotoğraf çekinmemeli.
özellikle balayında kadınların fazla alkol almaması gerekir. aksi takdir de eski sevgililerini hiç düşünmeden anlatıp sızlanabilir. ve boşanma ile son bulur.
ilk iş, gittiğiniz mekanda "balayı çifti" olduğunuzu hissettirmemenizdir. yoksa sizi daha odaya girmeden çırılçıplak soyarlar.

akıllı olun; kırk yıllık evliyiz ayağına yatın. kim biliyo!
biz balayı çiftiyiz bize ille de deniz manzaralı oda verin diyerek diretmemeleri, kendilerine duyulan o balayı saygısını yok edeceğinden yapılmamalıdır. kişi varsa verir zaten.
Sabah caktirmadan kacip gitmek yapacaginiz en kotu seydir.
(bkz: sevişmek) *
eşinize grup yapalımmı gibi bir teklifte bulunmak.
güneşlenmenin dozunu iyi ayarlamamak .
balayında çok çok dikkat edilmesi gereken şeylerin başında güneşlenme zamanınız ve süresi olabilir .
düğün telaşı , stresi birikmiş olabilir , siz siz olun güneş in altında tatlı esen rüzgar altında uyuyakalmayın .
yoksa saat 17:00 ı geçmeden güneşe çıkamayacak hale gelebilir (tüm balayınız boyunca ) , eşinize eczane eczane yanık ilacı arattırabilir , bütün balayı fotoğraflarınızda kıpkırmızı bir halde çıkabilirsiniz ve hatta balayı dönüşü , otomobilinizi kullanırken , kollarınız güneşten acıdığı için temmuz ayında uzun kollu giyinmek zorunda kalabilirsiniz .
yaptım olacak .
evet evet ben bunu yaşadım .
daha balayından eşi fıtık rahatsızlıkları ile karşılaştırmayın.
bol bol bal yemek.
Lütfen daha en baştan grinin elli tonu filmini çekmeye başlamayın önerisini vereceğim başlık.
Bu pozu verdiniz bitti abicim, öyle fotoğrafçının gazıyla aman diyim kaldığınız yerden devam etmeye çalışmayın.

görsel
cimrilik.
güncel Önemli Başlıklar