bugün

8 saattir filan düşünüyorum, halen bulamadım.
9 saattir filan düşünüyorum, halen bulamadım.
Yemyeşil ormanlarla kaplı doğası ve bol oksijenli tertemiz orman havası ile Dünyanın baş döndüren ritmine inat, sakinliğiyle balayı için ideal bir kent Yozgat.
(bkz: Yozgat çamlık otel) odadan çıkıp doğa yürüyüşleri yaparak zindeliğinizi yeniden kazanır tekrar odaya dönersiniz. (bkz: sabah akşam mokoko)
Otel fiyatları uygun olduğu için olabilir.
görülen şehirler listesine yogat'ı eklemek olabilir ama bu da neden balayında yozgat diye sordurur insana.
Ormanda bol ağaçlar olduğu içindir .
Yobaz olmak. Kapıda çarşaf bekleyen hala onlar var çünkü.
(bkz: ask yozgatta yasaniyor guzelim)
neden blues yapılmasın ki orada da?* şarkılar ve ballar tüm coğrafyalar için var.hem artık besbelli balayı. evlenilmiş felan galiba. o aşamaya gelindikten sonra her yer güzelleştirilir, mesela duvarlara yazılar yazılır , resimler yapılır , böyle bir görev biçilerek , boya olmak için gidilir . her zaman olması gerektiği gibi bol bol sevişilir , yozgat'ın dağlarına çıkılır orada kamp yapılır. internetten evlerini böyle yoldan insanlara açanların evinde kalınır. tadılır bakalım orada ne yemekler yapılırmış? sokak hayvanları beslenir. okşanır . iran filmleri izlenir , toz üzerine toz katılır ruha. kasvet , kuraklık. birlikte olunduktan sonra hepsi çiçek bunların. kaktüse sarılamıyoruz diye çölün ne suçu var.

düzeltme:bir adet fırlamış harf silinimi ve son bir söz eklenimi ve edilgenlik.
Olum çok iyi kaplıcalar var sıcak iyi gelir kasları gevşetir. Şifalı şifalı.
Gidiniz.
yozgat mubabbetini açan kardes payi nin senaristi ve oyuncusu emrah kaman dir ve cikardigi film ile de yozgat dassagii da iyice yayilmistir.