bugün

internette bi kız da gördügüm göz rengi. Hic rastlamadım. Tadını bilmiyorum.
televizyonda satılan ballardan sonra görmek istemediğim göz. her yerde bal var!
güzel bir göz rengidir fakat bir ela değildir.
Sahip oldugum ve ela olmadigi icin "bok elasi" diye tabir edilen goz rengidir. Annemin turkuaz, babamin simsiyah gozlerinin oldugunu bilip bu goze sahip olmak cok urkutucu. goz rengimden dolayi evlatlik alindigimi dusunuyorum.
genetik yönden baya şanslı olmaktır. dna'm sağolsun.
nadir rastlanan ve esmer tende çok hoş duran göz rengidir.
tam olarak ne renk olduğu çıkartılamadığı için arkadaşlar ve tanıdıklar arasında sık sık tartışmaya yol açar. şahsımın göz rengidir.
sarıya çalanı ürkütücü olabiliyor esmer bir tende. kedi gözü gibi.
kendi göz rengini beğenmeyip kamufle etmek için lensini kullandıkları göz rengi. *
tartışmasız karşı cinste beni en etkileyen organdır.
işin garibi bu göz renginden hayatımda hepi topu 3-5 kişide görmem.
bir tanesi benden 6 yaş büyük bekar bir hanımdı , 1 tanesi de benden 2 yaş büyük evli bir hanımdı. daha başka gördüklerim de sokakta,otobüste, mahallede falan gördüğüm ve hayatımda belki de bir daha göremeyeceğim kimselerdi.
eş seçiminde tabii ki önceliğim suret değil ama, suret konusunda bir hakkım olsaydı, ilk ve belki de tek isteyeceğim özellik bu olurdu.
öyle ki bakmaya doyamam, kaybolup gidebilirim içinde...
her zaman sahip olmak istediğim göz rengidir. biraz daha açık olsaydı ne olurdu sanki derim.
siyah saç ve beyaz yüz ile bütünleşip yere bakıp yürek yakan gözdür, gözümdür.

edit in advance: beni mesaja boğan bacılarım sağolun, zarif şeyler.
hele o gözlere bir de güneş vurduğunda çok güzel olan göz rengidir. mavi yeşil benim gözümde bir hiçtir bu renk varken. olmadığı için kıskanılan göz rengidir ayrıca.
duru ve güzel bir göz rengi.
dikkatli bakılmayınca kahverengi damgası yiyen göz rengi.
bal sarısı göz dense daha mantıklı olacağını düşündüğüm göz rengi.
sarılık hastalarında bulunur. derhal en yakın halı sahaya gidip maç alınmalıdır.
görme duyumuzu yerine getirir.
kömür karası gözlü kezbanların gözlerini güneşe tutup kendilerini avuttukları göz rengi.
hazel rengidir.
eğer şahıs esmerse bal rengi değil bok rengi gibi görülen gözdür.
pederimin sahip olduğu göz rengi olup yıllar yılı ela diye bizi yemişliği vardır. artık inanmıyoruz kendisine.
kuzenimin göz rengidir.ürkütür arkadaş bu rengi insanı.
benim sahip olduğum gözdür.Hatta gözüm parlak bal rengidir.
Şahsım tarafından çok beğenilen bir göz rengi'dir.