1. 1.
    bünyesinde bulunan alkol madde bağımlılığı servisinde tedavi görmüş ünlü hastaların,medyada balıklı rumda tedavi gördüklerini anlatmalarıyla birlikte reklamı yapılan ve içinde barındırdığı önemli doktorlar sayesinde iyi hizmet veren zeytinburnu'ndaki hastane. ayrıca bahçesinde atatürk'e hiç benzemeyen bir atatürk büstü barındırır.
    1 ... nella
  2. 2.
    bağımlılık bölümünün artık tamamen ticarethaneye döndüğü hastane. hastalar müşteri olarak görülmektedir.
    1 ... hanimaga
  3. 3.
    yemekleri çok güzel olan hastane.
    ... burungen
  4. 4.
    cildiye bölümü çok başarılı olan ve hayatımda bir daha asla girmiyeceğim emar cihazınının sahibi hastane.
    dipte not: artık skk'lı hastalara da bakmaktadır.
    1 ... spor tutkunu disi
  5. 5.
    alkol bağımlıların gitmesine rağmen, adı ile doğrudan alkolü çağrıştıran hastane.
    3 ... misisipikedisi
  6. 6.
    cildiye bolumunde serkis baris isimli bir doktor vardir. kolsuz agop ' un universiteden de arkadasiymis ayni zamanda ve gecen kis ayagimda cikan 2 adet sigil bana hayatimi zehir ettiginden solugu bu serkis beyin yaninda almistim. bir ilac yapti verdi, asit bazinda. sur bunu sabah aksam dedi, iyileseceksin. tamam dedim, 3 gunde dustu o sigil o ilacla. hala gozum gibi saklarim o ilacin recetesini.
    2 ... calemityceyn
  7. 7.
    arazisinin tam ortasından geçen yolla ikiye bölünmüş hastane, yolun karşı tarafı bir özel okul tarafından kiralanmıştır.
    (bkz: avrupa koleji)
    ... hayaser
  8. 8.
    çoğu doktoru yabancı uyrukludur. içi bayağı bi kilise tadındadır.
    2 ... kasgarli tost
  9. 9.
    bahçesinde balık ızgara yapılası, iyi hizmet veren hastane.
    -1 ... chilavert
  10. 10.
    içersinde barındırdığı Atatürk büstünün Venezilos'un büstlü ile ayırt edemediğim hastane. Lakin bu büst olayı bir yana gerçekten de iyi bir hastane.
    1 ... calderon de la barca