1. 50.
    Canlı yayın yapmamış olsa yaptığı katliam basit bir 3.sayfa haberi olmaktan öteye gidemeyecek idi.

Canlı yayın yaparak bunu mümkün mertebe herkese duyurmuş oldu.

insanlar artık düşünerek değil daha çok görünerek var olma amacı güdüyor.

iyi veya kötü herkes bir şeylerin canlı yayınını yapar oldu artık.

Bu katile sosyal medyanın bu denli öfke kusmasının sebebi buradaki kullanıcılar ile ortak bir paydada buluşmuş olması.
    Yoksa öyle vicdanınızı falan sızlattığı yok.
    1 ... kamen
  2. 49.
    Link atın .
    1 -1 ... zorlayanbizon
  3. 48.
    Milletçe iyice kafayı yedik maalesef. Vahşice cinayetler işler hale geldik, Allah sonumuzu hayretsin.
    1 ... sosyalfasist
  4. 47.
    Ak parti döneminde bu tür olaylar artmıştır.
    3 -2 ... varuna
  5. 46.
    geçen gün bir videoda adam spor aletine kocaman bir dildo koymuş zevk için üzerine oturuyor.

siz de diyorsunuz ki bunu damat koğuşuna atacaksın, siktireceksin falan...

buna ne yaparsanız yapın ödül olacak. o yüzden en iyisi sentinel adasına atıp yamyamların karnını doyurmak. hem bi işe yaramış olur.
    1 ... ortambozan
  6. 45.
    abd de okul basan ezik, sorunlu tiplerin yurdum versiyonu.

biz batının ahlaksızlığını almayalım derken gülersiniz di mi?
    5 -3 ... tea man
  7. 44.
    katliamı yapmadan önce girdiği benzinlikte çalışanlara " bugüne kadar hor görüldüm, bundan sonra adımı herkes duyacak" demiş.

facebook ta yayın yapmasının sebebi gücünü, cesaretini herkese göstermekmiş demek.

ayrıca kızı ve ailesini daha öncede pompalıyla tehdit etmiş, yakalanıp tabi ki serbest bırakılmış. yani katliam bağıra çağıra gelmiş. şimdi kim suçlu?
    15 -1 ... nadia nadia
  8. 44.
    özellikle cahil kesimin ruh sağlığı iyice bozuldu.... sıçtı sıvadı ülkenin içine a.q. çocuğu..
    5 ... scorpioraptor
  9. 44.
    Bu şerefsizi karanlık iğneli bir odaya hapsedip ölüm aşamasına gelinceye kadar bekleteceksin sonra yüksek voltajlı Işık’ları açıp gözünü kör edeceksin.
    Sadece bumu tabiki değil dermansız düştüğünde alıp tekrar sağlık kontrolünden geçirip iyileştiğinde devam edeceksin ta ki bilincini kaybedene kadar ondan sonra da kafasına sıkıp cesedini yakacaksın.

Bir aileyi Yok edip bir de bunu marifet gibi kayda alan allahsız kitapsız seninle aynı ülkede yaşamaktan bile utanıyorum.
    ... fatihin tugrasi
  10. 43.
    Videoyu izleyemedim, link var mı?

Edit: videoyu şimdi izledim. iZlememiş olanlar hiç izlemesin, akşamım zehir oldu.

Bu ve bunun gibileri halkın eline verecekler. Kalabalık bir meydanda halkın oluşturduğu kalabalık çemberin etrafına bırakacaklar. En güzel ceza budur.
    2 ... lm3allemm