1. 1.
  Atatürkün Devrim Yasalarının yok sayıldığı bir durumdur.
  3 -1 ... atostoponos
 2. 2.
  özgür bir ülkede olması gerekendir. mini etekli baya bi hocamız vardı bizim. ona ses etmeyip bunda kıyamet koparanlar siz sadece egoist ve korkaksiniz.
  40 -49 ... maweraunnehir
 3. 3.
  o kadının o kişi olduğunu bilemeyeceğimizden mütevellit sakıncalı bir durumdur.
  8 -2 ... rmntkkmnst
 4. 4.
  kadının ne kadar açıp, ne kadar kapadığı hep kemiksiz dille konuşulacak konu olmuştur. insanların kafa serin mi ona bakmalı ki öyle göt aman göz yok milletimizde. önemli olan et ne kadar gözüküyor ne kadar gözükmüyor. insanları olduğu gibi kabullenmek gerekir * .
  4 -5 ... buffo
 5. 5.
  dogrulugu kesin olmayan haberdir, resimde kara çarşaflı bir kadın okul bahçesinde gözükmektedir. o kadının bir öğrenci velisi olması da ihtimaller dahilindedir.
  7 -4 ... third eye
 6. 6.
  Kimilerine göre "özgürlüktür".
  ben erkeklere ders vermem dediğinde veya ben tedavi etmem dediginde de özgürlük diyecekler mi acaba?

  edit: Olm benimde annem kapalı ailemde bir sürü kapalı insan var. bu normal bir kapanma değil, etrafımda bu tip bir kapanma görmedim bana ve bi çok kişiye göre bu tip giyinmek belli bir akımın taraftarlığıdır. burada ki durum vur deyince öldürmek. Ben soruyorum bu tip giyinenlerin sayısı arttığında hekim veya öğretmen kadın bir erkekle muhattap olamak istemediğini söylediğinde ne olacak?''Yok öyle bir şey olamaz, burası özgür bir ülke'' diyene hassiktir diyorum. Dini yönetimin baskın olduğu hiç bir ülkede o dediğiniz olmaz. insanlar kurala yasaya bakmaz din veya din alimleri ne derse yasa odur. islam veya Yahudilik farketmez.
  16 -10 ... arpadam kaymakpuruzu
 7. 7.
  kasıt sadece gözleri görünen kadındır sanırım, buna saygı duyulması beklenmektedir. yani, 'olur olur' dememiz gerekir. yani, 'özgürlük yahu tabi olur' dememiz beklenmektedir.
  tamam olur ama bir şartla, vajinasının sadece bir kıvrımını kapatan bir kadın da derse girebilsin, öğretmenlik yapabilsin. hani kadına özgürlük meselesini bu mealde anlayanlar için çok da abes bir teklif sayılmaz herhalde.
  işte özgürlük resmimiz;
  sadece gözlerinin göz bebeği görünen bir kadın ve vajinasının bir noktası haricinde her yeri görünen bir kadın.
  *
  6 -7 ... rmntkkmnst
 8. 8.
  Seriatin sinyaliymis. Seriat sola sinyal vermis.

  Bir bez parcasindan bu kadar korkan bi kesimin 36 farkli etnik guruba ve inanisa sahi bir ulkeyi nasil yonetecegini merak ediyorum. 80 kusur yilda tek amaci tek tip insan yaratip asimilasyonun dibine vuran bu zihniyetin demokrasi ve ozgurlukten dem vurmasi trajikpmiktir.
  14 -18 ... frekans
 9. 9.
  benim çocuğuma ders vermesini istemeyeceğim öğretmendir. kardeşim istediğiniz kadar ürün durun. ben çocuğuma bu öğretmenin ders vermesini asla istemem. bir de türkçe öğretmeni!!! ba ba ba ba... ilçe milli eğitim müdürü de çıkmış "Bizim için kılık kıyafetten çok bir öğretmenin öğrencisine katma değer olarak vereceği önemlidir"demiş. lan karşındakini çocuk mu zannediyorsun? ne katma değeri olacak o öğretmenin benim çocuğuma failatün failatün failünden başka? sen sanıyor musun ki o kadın türkçeyi doğru dürüst öğretecek çocuğuna? madem kadının kara çarşafını savunuyorsun buraya neden arapça yazmıyorsun? madem dil özgürlüğü de böyle? biri de çıkmış bez parçasından korkan birinin 36 farklı etnik topluluğu nasıl yöneteceğini sormuş. o bez parçasını getiren köpeklerin efendisi 250 yıldır yönetiyor. demek ki oluyormuş değil mi?

  miami şehrinin bulunduğu florida eyaletinde 2. resmi dil ispanyolcadır. ama ispanyolca konuşan nüfus ingilizce konuşan nüfustan fazladır (hemen wiki ye sarılıp beni sikmeye çalışmayın tecrübe konuşuyor amk). herhangi bir devlet dairesine gittiğinizde ispanyolca derdinizi anlatamazsınız. anlatsanız bile cevap vermezler. ingilizce konuşun her işiniz hallolur. ehliyet almak için girdiğiniz sınav ingilizcedir. mahkemelerde konuşulan dil ingilizcedir. okullarda en fazla ders saati ingilizcedir. adamlar kendilerini bu kadar koruyorken biz gerizekalı mıyız?

  ayrıca kimsenin bez parçasından korktuğu da yok. gerekirse o bez parçasında boğarız. sadece daha arabistan'da, iran'da yaşamamış birinin, oraları görmemiş birinin gelip de burada bana o bez parçasının arkasından havlaması bana komik geliyor. uyan kardeşim uyan. ataların bu yüzden canını vermedi! o yaşam tarzlarını ülkeye getirmeye çalıştığın adamlar zamanında osmanlıyı ingilizlere satmadı mı?

  bez parçasıymış pee

  edit: moderatör buna silik verirse o da şeriatçı demektir!!
  16 -20 ... laxlilirobin
 10. 10.
  taliban terör örgütü liderlerinden hikmet yar'ı iyi örnek insan olarak gösteren kitabı dağıtan bir milli eğitim bakanımız varken bunların olmasına şaşırmamalı.
  5 -2 ... karanfilcad