1. 53.
    Ailem deli gibi balık tutup yedikleri halde bir türlü severek yiyemiyorum. Onlara göre bende cinslik varmış. Bir çesit hastalık galiba.
    3 ... mrltln
  2. 52.
    Tercih meselesi ama çok sey kaçiriyor balik yemeyerek.
    ... karton toplayan cocuk
  3. 51.
    ahan da ben..

sadece rakı varsa yiyebiliyorum..

ısınamadım şu beyinsizin tadına..

ama ahtapot, karides, kalamar öyle mi..

onlar benim bebeklerim.. bir deniz dolusu önüme gelse yerim..
    ... ciddiliinsan
  4. 50.
    Sevemiyorum. O berbat kokusunu, mide bulandırıcı vıcık vıcık etini.
    1 ... ilgisiz ve sorumsuz insan
  5. 49.
    çocukluğumdan bu yana balık sevmiyorum. hatta korkutucu geliyor. fobi diyebilirim.

suda, tabakta ya da akvaryumda olması fark etmiyordu. her türlü korkutucu. sürekli açık gözleri, pullu yüzeyi ve ağzını tuhaf şekilde açıp kapatmasıyla böcek, fare ya da başka ürkütücü görülen canlılardan daha korkutucuydu. özellikle tabakta kafasıyla önüme konmuşsa kriz geçirir, kendime gelemezdim.

"beni afiyetle yiyecek misin? nereden başlayacaksın? içinde yüzmem için su var mı?.." der gibi bakıyor...

kokusunu da sevmiyorum. yiyemiyorum. bunun değişebileceğini de zannetmiyorum.
    6 ... serenity painted death
  6. 48.
    her pazartesi pazardan alirim ve ailecek pazartesi günleri balık günü olarak geçer.
    kızım (4) balıkları mafederek ayıklar oğlumda (1,5) eline alıp öper öper bırakır. arada yemeye de çalışıyo eşşolusu.
    4 -1 ... saraswati
  7. 47.
    balık çok seven biri olarak saygıyla baktığım insandır. yineliyorum kokusu, yanında salatası içeceği, binbir çeşit gıda süslemesi ve sağlığa olan faydası ile balık can'dır diyorum. ama sevmeyen sevmez yani. nasıl böyle bir lezzetten mahrum kalırsın diyemiyorum çok lezzetli olmasına rağmen. hani bencillik gibi de değil yanlış anlamayın. sadece normal geliyor balık sevmeyen bana, balık seven biri olarak. bende mi anormallik var anlamadım. swh.
    14 ... en asaletli duygularin adami
  8. 46.
    balık yemekten hoşlaşmayan homo sapiens.

bir de sevip de tercih etmeyenler var.
    ... blitzz
  9. 45.
    Denize 3 adet kıyısı olan 3 tarafı denizlerle cevrili bir ülke olmamıza ragmen balık tüketiminin azlıgı Zeka sorunlarını da veraberinde getirmektedir tabii.
    ... cileksultan
  10. 44.
    Rakı sevmeyen insandır.
    ... thelifefuck