entry 199 galeri 25 video ses iyilertrends
 1. 1.
  balık etli bayanların hem erkekler tarafından tercih edilmesi, aynı zamanda bir yaştan ve tecrübeden sonra eşinin şişman değil de balık etli olmasını isteyen erkekler fazlalıkla ülkemizde mevcuttur.
  ünlü moda dergisinin (v magazine)son sayısında çıkan dehşet balık etli bayanlarda bu tezin kanıtıdır kanımca. yanında dal gibi hatun yerine, balık etli bayanı taşıyabilene selamlar olsun. ha elbette zayıf olmak sağlıklı olmak demektir, ama kilolu bayanların kendini boş yere üzmesine gönlüm razı olmuyor.

  http://fotogaleri.ntvmsnb...eryId=2628&position=7
  http://fotogaleri.ntvmsnb...eryId=2628&position=5
  http://fotogaleri.ntvmsnb...eryId=2628&position=2
  #6960185 :)
 2. 2.
  70lerin pornosunu iç çekerek izleme, "nerde o eski günler" diye sayıklama nedenidir.
  #6960212 :)
 3. 3.
  balığına göre değişir.
  #6960421 :)
 4. 4.
  türklerdeki göte kilitlenme fenomeninin sonucudur..
  #6962011 :)
 5. 5.
  vardır böyle bir şey.

  (bkz: amy lee) mesela.
  #6962016 :)
 6. 6.
  doğrudur.
  nedense zayıf kızlar bana hep hastalıklı gibi geliyor. nedir bu sıfır bedene düşme sevdası anlamış değilim.
  giydiğin yakışmaz ki bir kere. odun gibi, tahta gibi tanımı daha uygun olur bu zayıf hanım kızlarımız için. vücut kıvrımı yok, dümdüz bir fizik, tıpkı sopa gibi. üflesen uçaçak zaar. ama makbul olanı buymuş.. yapma ya... sen bir de burdan nasıl göründüğüne baksan eminim kendi adına üzülürdün.

  bir hatun düşünün beyler, şöyle balık etli ( balık etli diyorum, at gibi birşey değil ), eli yüzü toplu, göğüsleri armut gibi dolgun, kalçalar desen lokum gibi. yürüdükçe titretir ortalığı vallahi. sarılmaya doyamaz insan yahu. gece koy başını hanımın göğsüne uyu. ohh miss.
  daha seksi oluyorlar üstelik değil mi? hayır diğeri ne kadar açarsa açsın ilgi çekmez, neden? açaçak birşeyi yok ki zavallının.

  bir laf vardır, kadının makbulü ; dizine oturttun mu kucağını dolduranıdır.
  #6962189 :)
 7. 7.
  çinekop gibiyse doğru bir önermedir. lapin olmaz ama!
  #6962198 :)
 8. 8.
  elini omzuna koydugun zaman kemik gelmeyecek hocam. Sinir ettigi zaman eti koparilabilesi olmali. Gerci bu sene farkettim, etrafda bayagi bir balina etli hatun var. Ugglari da gecirmisler ayaklarina bildigin mogol prensesi. kiniyorum.
  #6962202 :)
 9. 9.
  balina da bir balıktır şeklinde cevap verilmesi gereken önerme. *
  #6962205 :)
 10. 10.
  bir çin atasözü der ki; yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı. çin atasözü olmayabilir belki bu lakin neticede çinli de bir insan. buna karşılık türk atasözü de der ki; ele gelicek, vurdun mu ses gelicek aga. atalar o zamanda aga diye birbirlerine hitap ederdi. eski türk kavimleri arasında yaygınlaşmış bir söylemdi "aga".
  #6962236 :)
 11. 11.
  bir rus atasözü derki;
  çirkin kadın yoktur, az vokta vardır..
  ister balık olsun, ister at olsun
  kadın olsun yeter..
  #6962240 :)
 12. 12.
  ne şekilde olursa olsun zayıf, paçoz hatunlardan daha seksidirler efenim. ayrıca o balık etli olmanın getidiği dolgunlukta yüz güzelliklerini daha da bi pekiştirir. hatun dediğin erik gibi kütür kütür olacak arkadaş. (bkz: gibi geliyor bana yoksa suphen mi var)
  #6962248 :)
 13. 13.
  kesinlikle doğrudur. en azından giydikleri yakışıyor, hastalıklı gibi gezinmiyorlar ortada ve gözlerinin ferleri sönmüş gibi alık alık bakmıyorlar çevrelerine.

  (bkz: yaşasın yemek yemek)
  #6963828 :)
 14. 14.
  hiç değilse sarıldığında eline sertlik değil damarlarında dolaşan kanın sıcaklığı geliyor diye düşündüren durum. kemik sevseydik yahniden bıkmazdık.
  #6963943 :)
 15. 15.
  yüzlerinin zayıf kadınlara göre daha güzel olduğu aşikardır.
  #6963994 :)
 16. 16.
  Balığına göre değişmez en kötü balık bile aç gezen tavuktan yeğdir. Hollandalı ata sözü...
  #6963996 :)
 17. 17.
  "gerçeği" değil, "sanrısı" ya da "yanılgısı" olarak bitmesi gereken cümle. zira balık etli kadınların kimisi güzel kimisi çirkindir. aynı şekilde zayıf ve şişman kadınların da kimisi güzel kimisi çirkindir.
  #6964042 :)
 18. 18.
  eger tatlı su balıklarının etine sahiplerse bir ne çekilebilirler incelik ve lezzet bakımından yok şu bildigimiz balıktan bahsediyorsak külliyen yalan efenim nerede görülmüş bir et yıgının güzel oldugu hea inceltici gözlükle dokunmadan bakıcaksanız ona bir şey diyemem asıl olan uzun lafın kısası şudur ki balık etli bayanların güzel oldugu külliyen yalandır efenim ben bunu bilir bunu sölerim.
  #6964063 :)
 19. 19.
  (#6962189) gerçekler işte bu kadar...
  #6964073 :)
 20. 20.
  kısmen doğru olan önerme. tamam balık etli hatunlar gerçekten de seksi, güzel ve sağlıklı bi görüntüye sahiptirler. fakat adriana lima, alessandra ambrosio, keira knightley gibi sıfır beden olup herkesin çok beğendiği kadınlar da var. bu yüzden kısmen doğru olduğunu düşünüyorum önermenin. zaten, bu dediğim kadınlar da sağlıksız gözükmüyorlar kate moss gibi. sıfır beden dahi olsa sağlıklı ve kıvrımlı görünüyorlar.

  gelelim balık etli kadınlara. balık eti diyoruz, yani benim anladığım ne çok şişman ne de çok zayıf. amiyane bi tabirle, ele avuca gelen kadınlar yani. * en başarılı örnekleri monica bellucci, kelly brook, scarlett johansson, kate winslet, pınar altuğ, deniz seki, rihanna, kim kardashian, liv tyler gibi kadınlardır.

  baksanıza yahu, tek bir resim yeter. "balık etli kadınlar rulez!" diyorum.

  #6964094 :)
 21. 21.
  balık eti sevip sevmemek gibi görecelidir...herkes balık yiyemez ama bazılarıda herşeyi yer...
  #6964107 :)
 22. 22.
  doğru bizzat kendimden biliyorum.
  #6964111 :)
 23. 23.
  (bkz: ele avuca gelmek)
  #6964171 :)
 24. 24.
  günümüz genç kızlarının sıfır beden takıntıları yüzünden yeryüzünden silinmiş bayanlardır.
  genç kızlarımızın sıfır beden olma takıntılarının olduğunu hepimiz biliyoruz.
  erkekler ve hatta bakınca göz kirliliği yarattığı için kadınlar bile balık etli kadınları hasretle anıyor ve arıyor.
  kemik üstü deri kaplama modası durmaksızın devam ediyor genç kızlar anoreksiya hastalığına yakalanıyor.
  bu adını bile bilmedikleri hastalık, her çevreden henüz 20 yaşına yeni girmiş kızları ağına düşürüyor ve öldürüyor.
  bunun nedeni yine balık etli kadınları özleyen erkeklerin fashion tv isimli kanal karşısında kemik üstü deri kaplama modelleri izledikçe akıttıkları salyalar yüzünden oluşmuştur bence.
  bir grup kız sevgilileri onları aldatmasın terketmesin başkasına bakmasın diye adeta ölüm orucuna giriyor bir kısmıda magazin haberlerindeki, tv dizilerideki, sinema filmlerideki ve hatta çocuklarımıza anlattığımız masallardaki mükemmel güzel ve manken gibi kızlar yüzünden bu duruma düşmüşlerdir.
  siz hiç balina gibi uyuyan güzel tabiri ile karşılaştınız mı ya da etli butlu pamuk prenses, sepetindeki meyveleri afiyetle yiyen yanakları al al kırmızı başlıklı kız tabiriyleri ile karşılaştınız mı?
  genelde şişman kızlar prenseslerin kötü kız kardeşleri olmuşlardır hep.
  çocukluğumuzdan bu yana izlediğimiz her film ve çizgi filmde, okuduğumuz resimli hikaye kitaplarında sütun bacaklı, ince belli kızlarla karşılaştık.
  ve şimdi bu uğurda ölüyoruz.
  çünkü kimse kimseyi olduğu gibi kabul etmiyor, başkalarıyla kıyaslıyor.
  (bkz: anoreksiya)
  #6964302 :)
 25. 25.
  soğuk kış gecelerinde yorganın işe yarmadığı durumlarda elektirkli battaniye ile aynı sıcaklığa gelebilen kadın modeli.
  #6967103 :)

balık etli bayanların güzel olduğu gerçeği ile alakalı başlıklar