1. 1.
  Bir soruya hiç cevap vermeyen gerekirse 2 yıl bile cevap vermeyen kadın...
  45 -5 ... probus
 2. 2.
  sexi ve düzgün fizikli olma ihtimali yüksek kadınlardır. duygusal ve de sulugözdürler aynı zamanda. bir erkeğin en çok tercih ettiği bu burç olması gerekir.
  27 -11 ... palta
 3. 3.
  balık burcu kadınlarına katlanmak hakikaten mangal gibi yürek ister bu burcun kadınları sizin en ufak hareketinizden nem kapma yetisine sahiptirler. devamlı bir kararsızlık ve hayal alemi içindedir. tatminkarsızlık hep en üst seviyededir. eğlence ister fakat soguk durur. gezmek tozmak ister. zengin olmak ister. tersi çok terstir."kısasa kısas" en sinir edici özelliklerindendir. sizin farkında olmadan yaptığınız herhangi bir garez anlamı taşımayan hareketilerinizin aynısını size yaparak size acı çektirmeye çalışır. bu yaptığı oldukça anlamsızdır. sizle savaşır gibi, rakipmiş gibisine davranışları ile birlikte size sürekli sevdigini söyler. fakat yaptıgı çogu şeyde sizi sevdigini anlamanız imkansızdır. hatta "bu kız beni kesin boynuzluyordur" şeklinde düşüncelere daldıracak kadar garez hareketleri vardır.
  ayrıca aldatmaya en meyilli kadınlar bu burçtan çıkar.
  59 -20 ... bodrumtorbası
 4. 4.
  (bkz: ailecek beğeniyoruz)
  21 -3 ... philemon
 5. 5.
  (bkz: şeytan ayrıntı da gizlidir) misali ayrıntı insanı. ama söylemez sadece izler. 6.hisleri kuvvetlidir. *
  29 -2 ... kacak kelebek
 6. 6.
  (bkz: balik burcu kadini)
  ... arabaciarabayatasget
 7. 7.
  bencillikte baya mevcuttur.duygusal olmaları istediklerini elde hemen elde etme çabaları,sinir konusunda iddalı olan bi burçtur.ama genelde yine sevilirler.balık burcu olmak yinede iyi.
  11 -1 ... kıvırcık salata
 8. 8.
  Hayatı pembe görürler ama bu karayı bilmediklerinden değildir, karanın en koyusunu görüp ona direndikleri içindir. çocukturlar biraz evet ama bu hayatın büyümeye değmeyeceğini düşündüklerindendir. Herşeye rağmen yaşamaya * * inat etmiş, kendi kalabilmiş kadınlardır. Hiçbir erkek anlayamaz onları, anlayamadıkları gibi yanlış yorumlarlar. bazen onlara biblo gibi davranırlar ama onların beklediği bu değildir. Varsın anlamasınlardır... Böyle anlayacaklarsa uzak dursunlardır...Gerek yoktur.
  37 -3 ... eticicibebe
 9. 9.
  (bkz: sozlukteki astroloji akımı)
  7 ... fakeplastictrees
 10. 10.
  Allah akil ve fikir dagitirken nereye gittikleri , ne yaptiklari mechul kisilerdir bunlar.. kimi zaman bir sekere , kimi zaman bir tatli soze kanip pesinizden gelirler.. bunlara karsi merhametli olmak gerekir..
  9 -22 ... burnununaltindanopenadam