6
6

 1. 1.
  süper ilişkidir. evlenirlerse cocukları da kesin kova burcu olur. evet. allah bi yastıkta kocatsın ama önce..

  hadi tüm burç + cinsiyet kombinasyonlarını sözlüğe kazandıralım ! oley ! yaşasın !

  (bkz: kova burcu kadını oglak burcu erkegi ilişkisi)
  (bkz: akrep burcu kadını aslan burcu erkegi ilişkisi)
  (bkz: balık burcu erkeği terazi burcu erkeği ilişkisi)
  (bkz: başak burcu kadını oglak burcu kadını aslan burcu kadını koç burcu erkeği yengeç burcu erkeği orjisi)
  #4589939 :)
 2. 2.
  her ikiside aynı elementin özellikleriyle çevrilidir, sezgisel, akışkan, yumuşak ve uyumlu su elementi ile. güneş' leri arasında 120' lik trine dediğimiz , yaşamı kolaylaştıracak , uyum sağlatacak, çekimsel gücü artıracak ve telepatik bağlantılarını güçlendirecek açıya sahiptir.
  yengeç erkeği için ev ortamı çok önemlidir, bir balık kadını kulubeyi bile cennete çevirecek sihirli bir hayal gücüne, yaratıcılığa ve zerafete sahiptir, üstelkik ev yaşantısını sever, doğurganlık özelliği fazladır , yengeç erkeğide bu özeliklere haiz olan dişileri istediğinden balık kadını vazgeçilmez partneri olur. yengeç erkeği sürekli eşinin kendisini desteklemesini, pohpohlamasını bir anne edasıyla eşinin ona şefkat göstermesini ister, balık kadınında anaçlık , şefkat özelliği fazla olduğundan yengeç erkeğini fazlasıyla memnun eder. seks yaşamlarında da birbirlerini tamamlayan iki burçtur. oldukca romantiklerdir, aşkı bir ritüel gibi yaşarlar seksi ise bir ayine çevirirler. balık kadınının yengeç erkeğine olan saygıı, uyumlu yaklaşımı ve sevecen yapısı, her ikisinde nostaljiye, antikaya olan düşkünlükleri ortak zevk noktalarında buluşmalarını sağlar. bu ilşkide ki en büyük zorluk ikisininde alkole olan zaaflarıdır, birlikte içerlerse dünyanın dibini bulmadan bırakmazlar.

  (bkz: tirledim ha)

  ulu not: alıntı değil, çalıntı değil, birebir yaşam deneyimi ve bilgi sahibi olmanın getirdikleri. telif hakları uludağ sözlüğe aittir, izin alınmadan yayınlanamaz aksi takdirde zall yaptırım uygulatacaktır, cezai işleme tabiidir. **
  #4995210 :)
 3. 3.
  2013' te olması için her gün dua ettiğim aşktır. Birbirlerini bu kadar iyi anlayan, bu kadar hisli, gözlerimi bu kadar yaşlandırabilecek bir ilişki tanımam. Uzakları yakın eden bir aşktır, araya iyi bir çöpçatan girmelidir. Bu ilişkideki diğer büyük zorluk da yengeç erkeğinin çekimser tutumudur. Çünkü yengeçler adları gibi yan yan gider bu ilişkide. Bütün bu zorluklara rağmen, aşktan kaçış olmadığını yengeç de bir süre sonra fark edecektir. Astrologlara göre bu sene hem yengeç hem de balık evleniyormuş, hadi hayırlısı.
  #18170738 :)
 4. 4.
  çok sulu bir aşk olacağı ortadadır.
  #18170745 :)
 5. 5.
  yorumları bi göreyim demenin başlık versiyonu.
  #18170764 :)
 6. 6.
  yanlış çiftleşmedir. her burç kadını gibi balık burcu kadını da ikizler burcu erkeğini bulmalıdır.
  #18170795 :)
 7. 7.
  yengeç anaç, ailesine bağli. Balik zaten duygusaldir suyu gordu mu yelkenlerini indirir. nefis bir ilişki olur.
  #18170826 :)
 8. 8.
  vicik vicik cok duygusal sıkıcı bir iliski olur.
  #18170835 :)
 9. 9.
  tam birbirine göre bunlar!
  #18170842 :)
 10. 10.
  olmayacak ilişkidir. tecrübelerime dayanarak konuşuyorum, yengeç burcu erkeği ilgi arsızı duygusal olur. kolay alınır küserler ayrıca. balık kadını ise sabırtaşıdır fakat sinir olduğu şeyleri içinde biriktirir biriktirir ve uzun süre sonra patlar. ben sevgilimle ilgilenmekten kendime bakamaz olmuştum açıkcası, küçük bebeği olan anneden farksızdım. kendim de dengesiz olduğumdan hem çok ilgi sevgi isteyip sonra o çok ilgi ve sevgiden sıkılmaya başlıyodum. her dakika ilgi, her söze dikkat etme beni bi süre sonra inanılmaz yordu. çok zorlarsa yengeç erkeğinin terkedilişiyle son bulacaktır kısaca. balık burcu sevgili okura kendi gibi balık burcu sevgili tavsiye ediyorum dengesiz dengesiz takılır gidersiniz.
  not: bu entryde sadece tecrübe edilen kötü özelliklere yer verilmiştir. mini mini çok tatlı balık-yengeç çiftlerimiz de yok değildir.
  #18170894 :)
 11. 11.
  olabilecek ilişkidir. Neden olmasındır? Yengeç erkeği aşık olduğu anda balık burcu kadınının ideal erkeğine dönüşmesi fazla zaman almaz.
  #21573498 :)
 12. 12.
  sulu bir ilişkidir. sulu derken öyle vıcık vıcık olanından bahsetmiyorum baya sıvı kaybı yaşanabilir. zira iki taraftan ağlamaya meyilli , ultra duygusal kişiler olduğu için kadın neyse de erkeğin duygusalı hiç çekilmiyor arkadaş. iki taraftan biri bu sululuk ortamından nem kapmayıp sıkılmazsa güzel bir ilişki olabilir. diğer türlüsü ağır rutubet ortamından ötürü sinüzit, romatizma benzeri hastalıklara davetiye çıkarır benden söylemesi.
  #21573537 :)
 13. 13.
  yapılan bir araştırmaya göre dünya tarihi boyunca hiç bu iki çeşidin burçları denk gelememiş bir türlü. o yüzden sağlam bir veri yok elimizde. istanbul'dan varsa balık burcu kadını mesaj atsın da bir deneyerek görelim nasıl oluyormuş.
  #21573557 :)
 14. 14.
  cinsel yönden çok mesut olacakları bir uyumdur.
  #22503403 :)
 15. 15.
  Balık ve Yengeç ikilisi Su grubu burçlar olduğu için, ikisinin de yaşamında duyguların rolü çok büyüktür. Yaşamlarının her alanında elele, karşılıklı duyarlılık geliştirerek ilerlemeleri son derece doğaldır. Bu mutlu beraberlik, duygusal yaşamın getirdiği tatminler üzerine kurulmuştur. Ancak duygular öldüğü zaman bitebilecek bir beraberlik olarak nitelendirilebilir.Zodyak’ta doğal ve uyumlu bir etkileşim içinde bulunan bu çiftin ortak yaşamlarında da duygular ve sevgi hakimdir. Her ikisi de sezgilerinden etkilenmeye açık bir yapıda olduğu için, kimi zaman somut kanıtları olmayan problemler arada huzursuzlukların yaşanmasına neden olabilir. Yine de gerekli olan karşılıklı güven oluşturulduğunda, ömür boyu devam edecek bir ilişkidir.Balık ve Yengeç, cinsellikte de son derece uyumludur. Kendi duygusallıklarının karşılığını bulabilecekleri bir eşle beraber olmak, tabu olarak nitelendirilebilecek bir takım kuralların bile yıkılmasına neden olabilir. Zengin bir hayal dünyasına sahip bu çiftin cinsel yaşamları fantazilere de açıktır. *
  #23541797 :)
 16. 16.
  VICIK VICIK DUYGUSALLIK ICERECEKTIR SANIRIM.. *
  #23541816 :)

balık burcu kadını yengeç burcu erkeği ilişkisi ile alakalı başlıklar
Advertisement