1. 1.
    bütün balık restorantlarında en az 1 mühridi olan, limon lobisine ve limon tüccarlarına her fırsatta engel olan ve tapınak şovalyelyelerine dünyadan limonu yasaklayıp bütün limon,limon ağacı ve limon çekirdeklerinin imha edilmesi şartı ile bağlılık yemini eden eski bir tarikattır.

bu tarikatın üyeleri balık restorantlarında ve bazen ender de olsa balık ekmekçilerde pusuya yatıp balığa limon sıkan insanları görünce onlara döner ve...

gözler yamulmuş ve kısılmıştır, içindeki atlet dandik ince gömleğin içinden belli olur ve sakalı çıktığını unuttuğu için orada duran kalın kirli sakallarının arasındaki anomalinin aslında bir ağız olduğunu anlarsınız, bir kaçı eksik çürük dişlerin arasından sızan rakı ve salya karışımının ardından dökülür cümleleri.. ''balığeaa limon sıhmayjan hajııı'' o saatten sonra iş işten geçmiştir, yapabilecek tek bir seçeneğiniz kalmıştır, limonu balığın üstünden uzaklaştırıp o limonu bu kekonun götüne sokmak.

ulan ben öyle seviyorum belki? sana ne lan göt oğlanı? tanımadığın başka bir masadaki herifin balığı nasıl yediğinden sana ne ibne? istersem balığı sikerim bile orospu çocuğuna bak, istersem üstüne sıçarım balığın, senmi verdin parasını orospu?
    6 -1 ... gold tab gibson
  2. 2.
    (bkz: mürit)

eeeevvet bu entry sadece bakınızdan oluşmakta çünkü üstteki entrynin sadece ilk cümleciğini okudum.
    1 -1 ... tricker
  3. 3.
    evet böyle bir tarikat kesinlikle mevcuttur nerden bildiğimi kesinlikle sormayın.
    ... haydidanset