bugün

cevabı kesinlikle balık etli kız olması gereken sorudur. erkeklerin anneleri gibi kadınlardan hoşlandığını göz önüne alırsak türk erkeğinin seçimi balık etli kız olacaktır. zayıf kızlar gitsin kumda oynasın. incecik bacaklar, sayılan kaburgalar. o ne lan?
(bkz: nefes alsın yeter)
boyu uzun ise balık etli kısa ise zayıf denecek karşılaştırmadır.
şimdi hacı bana sorarsan ben zayıf derim. zevk meselesi yani demi? ayrıca çarpık bacak fetişiyim zaten balık etli kızları hiç sevmem.
eğer sormassanız da cevabı adamına göre değişen soru derim tanım gibi de olur hem.
bir dirhem et bin ayıp örter demiş büyüklerimiz.

yumuşacık kadife gibi bir tene sarılıp da mı yatmak istersin?
özellikle sırt üstü uzandığında leğen kemikleri arasına voleybol ağı gerilecek kadar çukur olan tahta kurusuna mı?

seç beğen al kardeşim seçim size kalmış.

http://www.babble.com/CS/...08-15/Kate-Winslet-41.JPG

http://img205.imageshack.us/img205/7295/76298385.jpg +
(bkz: gaşlı gözlü döşü kıllı)
kişiye göre cevabı değişebilecek sorudur.

şahsen ben tahta kurusuna sarılmak isterim. yumuşacık kadife ten zayıflarda da olur. löngür löngür yağ kim ister ki?
"balık etli zayıf" kız tercih sebebi olacaktır.
zengin kız!
kalçası balık, beli zayıf olan kız.
sex açısından değerlendirecek olursak ; zayıf kız iyi pozisyon alır, kullanışı rahattır , hedefe kolay ulaşırsanız, dolgun kız ele gelir yuvarlaklık tahrik eder ve en süperi şak şak sesini duyarsınız. ille de bir tercih yapacak olursak tercihim dolgun kızıdır .
hamsi etli kız. yani minyon, çıtı pıtı.
şöyle ortaya karışık birşeyler yapsak? karakteri ve kişiliğini önemsemeden öylece yaşasak... ne güzel olurdu değil mi? sorusunu hafızara kazıyan ankettir.
(bkz: sözlükte anketör olarak çalışmak)

edit: imla
"ne kadar balık etli ne kadar zayıf?" sorusuna verilecek cevaplar doğrultusunda kişiden kişiye değişen tercihtir.
hangisi bana bakıyor? ona göre..
şimdi balık etli olacaktır genelde tercih edilen ama, balık var bir de balık var. misal fok da balık lagos da.

eğer balığın hatlarını belirleyebilirsek,

şöyle 38 beden kıyafetlere zar zor sığan, beli ince ama üstü altı 90 olan, hafif ayva göbeği ile bacakları da yağsız olursa...

adres veriyorum paket yapın.*
"yeri gelince zayıf, yeri gelince balık etli olsun" şeklinde cevaplanacak soru. *
(bkz: forumsuz sözlük)
balık etli hafif kısa az tatlı birazcıkda sempatik.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
balık etli kız destekçisi yazarların kemikleri çıkmış kız fotoğrafları atarak, zayıf kız destekçisi yazarların da ayı gibi hatun resimleri atarak asla bir sonuca varamayacakları, dolayısıyla da uzayıp gidecek versus.
ne kadar balık etli olduğuna bağlıdır.
Tabiki de balık etli kız. Ne o öyle yolunmuş tavuk gibi çırpı kızlar falan ...

Balık etli kız alır beyler dağılın.