bugün

gay olduğumu anladığım cümle. bugüne kadar farkedememiştim.
(bkz: bugün yine çok gayim)
ılıkmışım yeni farkettim.
Türbanlı bacılarımızı karalamak için yapılmış bir montajdır.

Bu arada etkilendim.
Sana gayasıya erkeğe gayarım lan. Bu yolla gay olan gençlerimize tebrikler sunarım.
(bkz: sibel üresin in küçüklüğü)
gay'lik testi için yayınlanmış fotoğraf. büyük kampanya.

gay'mişim. sayesinde öğrendim.
bakışlardan etkilendiniz mi ? bir de bunu deneyin. Alterfnatif gay testleri :

http://gonukoff.on.ufanet.ru/gaytest.swf
haklı değildir ama bakışları etkilemiştir:

-hasiktir lan o ne etkisi yapmıştır.

edit: imla, gibi
iddialı bir söz. Benim dikkatimi arka plandaki tuğlalarin gelişigüzel örülmesi çekti.
etkilenen gaydır aslında dedirten durum. gözler burak özçivit'i andırıyo çünkü.
tanrı için yaşadığını iddia edip kendi inancına göre tahrik olmak zina iken, "zina yapmayan erkek gaydır!" diyen budala. demek ki aynı bakışları muhammed'de görüp etkilenmezse gaydır, bu kızın ne dediğini çok düşünmesi gerek. az düşünen aptal bir dindar...
karşılık olarak "bana acilen bir gay bar bulun" dedirten söz.
"koca istiyorum gel beni al" diyen azgın genç kız. üslubu bile bozuk bu aptalın.
asıl bakışlarından etkilenen gaydır. o nasıl poz o nasıl ceket o nasıl maskülen bir hava, abdülrezzak mısın be ablacım ***
DOĞRU ÖNERMEDiR.

ÇOK KORKTUM BAKIŞLARINDAN, SONUÇTA BUDA BiR ETKiLENME BiÇiMi. DEMEK Ki BEN KURTARDIM.
Söyledikleri kesinlikle doğrudur, gördüğüm zaman şok etkisi yaratıp psikolojimi etkilemiştir, yani etkilenmişimdir.
bütün küfürlü entrylerimi sileceğim.

meğer gaymişim.
Bacım etme eyleme kaç kere yazdık erkekle şaka olmaz.

Erkek erkeğe şakanın sonu dövüş, erkek kadına şakanın sonu sikiş olur.

Delikanlı adama böyle saçma testler yaparsan ibne olan bile gaza gelip hoyratça siker mazallah.
bakışları bir lezbiyeni tövbe ettirecek kadar etkileyicidir. bu ne biçim bakmak bu ne tip? evlat olsa sevilmez, sifon olsa çekilmez.
(bkz: gay olmak istemek)
Üretim hatasıdır. . Z z zndnxjskdkld . .
muhtemelen bakışlarından etkilenmeyen bir gay ile evlenecek olan tesettürlü abla. bu ben değilim kusura bakmasın.
Aslında o bakışlar lezbiyenlerin cinsel tedavisinde etkili olabilir.
meğerse ben gaymışım görsel