bugün

amacını şaşırmış türbanlıdır.

türban güzel olmak için değil güzellik örtemek için kullanılır. bu amaçla örtülmezse art niyete kurban gider yukarıda görüldüğü gibi.
kadındır çünkü. kadın dediğin her zaman bakımlı olmalı. başında örtüsü olsun olmasın.
kıyamet alematlerinden giyinik çıplaklardır.
bakımlısını ve güzelini anlarım da, makyajlıları beni deli ediyor. Başörtüsünü takmanın amacıyla efsanevi bir şekilde çelişiyor çünkü. Takmasın daha iyi.
Badem bıyıklı bir Selahattin'e yar olup ömrü boyunca misyoner pozisyonuna mahkum kalacaktır.

tabii tatminsizliğini alışveriş delisi olarak telafi etme yoluna gider.

yazık!
badem bıyıklıların sadece misyoner bildiğini bilen yazarlarımızı göstermiştir.
güzel türbanlı neleri deşifre etti burda.
bu arada badem bıyıklılardan bunu ummazdım.
Aşırıya kaçıldıgında makyajı giydiği türban göze batar. Amacından sapar ve tabiki kapalı olsun olmasın , bir 'bayan' bakımını makyajını olması gerekeni bilir. Bilmeyen maskara olur hele birde yanlış giyimde varsa. Giymeyin şunu kardesim özgür iradenizi kullanın saçın açık olunca o. Olmuyorsun. Asıl böyle ayıplanırsın. Islamiyet teslimiyettir. Buyrukları yerine getirmektir. Yoksa bi bas ortmeyle is bitse... Edebiyle kapanan insanlar gibi olun kimse size makyaj yapmayin kara carsafa burunun demiyor kısaca hakkıyla kapanın. Yada kapalıyım diye dolaşmayın.
Bakimli olur yolludur, bakimsiz olur kezbandir. Ne yapsin bu kadinlar bir soyleyin ?
Kesin ve net söylüyorum, Ak partilidir.
Aynı zamanda namuslu bir bacımızdır.
makyajı da bakımı da türbanı da kimseyi bağlamayacak olan türbanlıdır.
(bkz: vakko kabuklusu)
iticidir. türbanlı dediğin kafayı öne eğer okuldan eve evden okula gider gelir.
Tabi ki kadın dediğin bakımlı olacak açık kapalı farketmez ama kapalı bayanlarda ki makyaj nedir hala anlamış değilim. Örtünün amacı kendini gızleyıp dikkat çekmemek degil mıdır sadece yaptıklarıyla çelişki ıcerısındeler aksine böyle yaparak dikkatleri üzerlerine toplarlar. Her koyun kendi bacağından asılır o yüzden böyle şeyleri sorun yapmaya gerek yok bir kere aynaya tüm gerçeliğimizle baksak zaten her şey hallocak.
dar paça kot ve topuklu ayakkabı ile ben de alırım bi dal türbanlısı.
hoşt lan .
yeni yeni türeyen süslüman tabirine en uygun kız.
Türban değildir o, fular bağlamayı yanlış öğrenmiştir.
Türban kapanmak için takılır, başını kapatıp erkeklerin ilgisini çekmek için dokuz takla atacaksan değil.
güncel Önemli Başlıklar