1. 1.
    günümüz kezolarının geri zekalılık seviyesini gösteren olay. mini etek giymenin tek amacı güzel bacaklarımı sergileyim de elalem baksın'dır. teşhircilik ilgi orospuluğunun bi' meyvesidir ve yeni nesil kezolar bu lezzeti pek sever. orospu gibi giyin, vücudunu sergile, elalem bakınca da twitter'a gel öküz gibi bakıolar yhaa yaz. o öküz gibi bakışlar senin şu hayattaki tek amacın ilgi orospusu kezo. o yalanlarla ancak yeni nesil oğlanları uyutursun. biz bunları yemeyiz. hadi eyv.
    4 -1 ... aklakara
  2. 2.
    Aklını kullanan kızların yapması gerekendir.

Welcome to turkey.
    -1 ... hzpikachu
  3. 3.
    bende bir erkek olarak bir gün sokağa külotla çıkıp erkek kıyafet devrimini başlatacağım. ve 2020 lerde sokaklarda model külot akımı olduğunda bize bakarsanız sizi polise şikayet ederiz kızlar.
    3 ... karanligin ruhunda bir gece
  4. 4.
    Saçmalık.
    ... ruhsal enfeksiyon
  5. 5.
    Herkes her istediğini giymeli bu hayatta; yalnız iki yüzlü olmadan.

iş, taciz boyutuna varmadığı müddetçe, kimse kimsenin nereye bakacağını belirleyemez; karışmaya hakkı yoktur.

Fakat öyle bir kitle var ki, dekolte giyip, "ne bakıyorsun dekolteme" moduyla, cinsel dürtülerden haberi yokmuş gibi davranıyor. Ve bu davranış son derece riyâkârca.

Gerçekleri görmezden gelmekten vazgeçmeliyiz toplumca; cinsellik hayatlarımızda çok büyük bir yer kaplıyor ve bu kavram, davranışlarımızdan giyim tarzlarımıza kadar belirleyici oluyor.

Mini etek giyen bir kadın da, dar bir tişört giyen erkek de, atalarından kalan mirasın yönlendirmesi altındadır.
    1 ... petit homme
  6. 6.
    Bakılması, giyen kişi için sorun teşkil etmez. Dikkat çekmek için bu tarz sorun çıkartıyordur.
    ... kavgaci eved
  7. 7.
    Ne alaka amk. Ben mini etek giyince birisi bakmasi icin giymiyorum. Sevdigim icin giyiyorum. Öküz gibi bakarsanız tabi şikayet ederiz.
    3 -3 ... geciyorum
  8. 8.
    Kızlar biriniz şu aklakaraya versinde sussun ne olur. ilk olacak herhalde 40 yaşına dek çekingen ve özgüvensiz tavırları yüzünden kadınlara yaklaşamamış her yaklaştığında kadınlar tarafından red edilmiş belki aşağılanmış. Buda içine dert olduğu için tipik bir kadın düşmanlığıyla baş gösteren saldırganlığa vurmuş kendini. Bu kadarda gurursuz olunmaz ama.
    Kısa sürede bir kadına dokunmalısın yeterli olur herhalde dedirtendir.
    2 -3 ... zagtenkirilmisbirkizim
  9. 9.
    ne bekliyorsunuz ki bu zekalardan. ama istedikleri kadar şikayet etsinler miniye bakarız, dekolteye dil çıkarırız. biz dar bişey giysek sizde bakiyosunuz hayırdır amk iyice abarttiniz.
    ... karanligin ruhunda bir gece
  10. 10.
    kadınlar cinsel ojbedir denildiğinde ortalığı karıştıran mini etekli kızdır.

yahu cinsel ojbe olmayı sen istiyorsun
    1 ... ssoren