1. 1.
    Fıstığım kilosu 200 tl olunca bu durum ortaya çıkmış diyorlar. Meselenin baklava olmadığını anlayanların sayısının fazla olması dileğiyle...
    6 ... photoman
  2. 2.
    Biz 50 tllik alıyoruz.
    14 ... ukulelelelli yar
  3. 3.
    baklava ateş pahası gerçekten, ee haliyle fıstığın kilosu malum. gidip de pastanenin glikozlu bayat baklavasını da yiyemiyorsun, 1. sınıf baklavacıya da gitsen sokuyorlar. ne ucuz lan şu ülkede, valla ağız tadıyla ne et yeniyor ne baklava yeniyor ne bira içiliyor.
    8 ... penald
  4. 4.
    zengin yemeği oldu sonunda.
    4 ... selia
  5. 5.
    Baklavanın yufkasını fıstık hariç bir şey kullanmadan açıyorlarsa olabilir Ancak.

Kullandıkları 50 gram fıstık onu da çok şaapmasınlar.
    9 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  6. 6.
    akepe iktidara gelmeden önce tepsisini 30 liraya alırdık,hiç unutmam.bildiğin 50 cmlik tepsisini.
    5 ... deli anlamindaki de
  7. 7.
    baklavadan pek hazetmem. ama bu da çok fazla olmuş, ne yesin bu millet.
    2 ... oyle kolaysa
  8. 8.
    Baklava 200 lira falan değil, mabadlar yine konuşmuş.

Ayrıca birileri fiyatını çok bulmuş sanırım. Normalde Bezelyeli yiyorsan has olanı evet pahalı gelecektir. Lakin uyduruk merdiven altı yiyecekler ile şunu bir tutmayın arkadaş.

Not: normal kuru baklavanın fiyatı yerine göre 80-85 civarında.
    Edit: canlarım, size iteledikleri baklava falan değil, eksiliyorsunuz da söyleyeyim dedim. Bir baklava işçiliği-maliyeti ile ancak bu fiyata satılabilir. Daha ucuza olanlar tekrar etmekte fayda var “bezelyeli”. Ayrıca kullanılan yağ da farklılık gösteriyor. içine basar uyduruk çekirdek yağlarını. Ruhun duymaz. Pancar şekeri yerine de doldurur içine şurup. Ucuz ucuz yiyeceğim derken diyabet olursun. Ek olarak baklava günlük yapılır, taze satılır. O Yumuş yumuş olanlar da muhtemelen şerbetini saldığından dolayı 3-4 günlüktür.

Bir bilen olarak söylüyorum bunları.
    -Koçak baklava’dan bildirildi.
    2 -7 ... odysseus
  9. 9.
    yok fıstıklı baklava gidiyyea yok cevizli baklava geliyyea hani. bak vallahi bak 174 ü ararım bak 174 ü ararım içeri aldırırım biz burda sütlü nuriye yapiyye. bak diline dikkat et hainnnnn. sütlü nuriye yapıyoz birda.
    3 ... amuniyimgardas
  10. 10.
    Baklavada fıstık mi varmış? Hic gormedim..
    2 ... primer bond kompozit