bugün

Şortlu kızın olduğu kadar erkeklerin de savunma hakları olduğunu belirten cevaptır. (tanımsı)
Sevgili "Bakkal amcanın önünden mini eteğiyle geçen kız" sözüm sana;
Söyleyeceklerim seni biraz üzebilir, olsun yhaaaa xd der geçersin bilirim.

Hani geçenlerde mini etek değil de kıçına koli bandı sararak sokakta yürüyordun. Soran olursa hava sıcak diyordun ya, o eteğin altına giyindiğin Tarkan çizmeleri de seni sıcaktan mı koruyordu? Göbeğine yaptırdığın piercing biraz da göğsündeki dövmenin ucu görünsün diye belden bir karış yukarıda omuzdan iki karış aşağısı giyindiğin açık bluz var ya. işte onu kışın dondurucu soğuklarında giyindiğini de bilirim.

Hayallerini kırmak istemem ama sana o gün duraktan geçen otobüsü soran delikanlının niyeti hakaten otobüse binmek idi, sana değil. Biliyorum sana göre herkes sana binmek istiyor, istemeyen zaten ya eşcinsel ya da kördür. Sendeki özgüven farede olsa aslana tekme tokat dalardı. Allah'dan fare senden daha akıllı.

Zaten ne giyindiğini, pardon giyinmediğini fesbıktan divitırdan öğreniyoruz. Banyoda tuvalette çektiğin selfielerde görünen deve kuşu yumurtası irisi göğüslerini tabipler meme kanseri teşhisi koysun diye yayınlamıyorsun, biliyoruz.

Bazı geceler erkek arkadaşın diğer arkadaşları ile halı saha maçına gidip sonrasında sarhoş olup istiklal caddesinde yarı sarhoş kahkahalar atarak yürümek istiyor. Bunun anlamı hakikaten bazen erkek arkadaşları ile takılmak oluyor. ikide bir adama telefon açıp "Orada kadın sesi var, kim o?" diye rahatsız etmenin, ya da dakika başı sms gönderip "Orada kız var mı?" diye sormanın alemi yok.

Son bir noktaya parmak atıp konuyu bitirmek istiyorum; Hani insan karşısındakini kendisi gibi bilir ya, o telefonda haspel kader duyduğun kadın sesi yoldan geçen herhangi bir kadının kahkahası idi. Hani "Kim o orospu?" demiştin. Haberin olsun istedim.