1. 1.
  Topun filesinden cikarilip, plastik kokusu cigerlere gittikten sonra, topun sektiriLip - havada parmak ucunda dondurulmesinin ardindaN, yamuk olup olmadiginin veya herhangi bir yerinin Daha ince olup-olmadiginin kontroludur.En son topun Gunese tutularak son defa bir kontrolu yapilir.
  3 ... dalton ana
 2. 2.
  genelde mega toplar alınırken yapılır 9 katlı havaya doğru atılır top guneş ışıkları arasında dönen o muhteşem plastik kokulu şey slow şekilde hava da süzülür süzülür ve herşey mükemmeldir hayatın en zor deplasmanına çıkan bünye o topla neler yapıcağının hayallerine dalar. *
  ... tektekbasaraktan
 3. 3.
  topun yumurta olup olmadiginin kontrolunun yapilmasidir. her iki elin bas, isaret ve orta parmaklarina sikistirilan top, +y yonunde bir ivme ve kendi x ekseni etrafinda dondurulerek havaya atilir, izlenir. eger topta bir problem varsa, kendi ekseni etrafinda donen top, problemli noktanin yarattigi merkezkac kuvvetinin etkisiyle kendi ekseninin donus yonune gore eliptik formlu bir yorunge cizer.
  3 ... revolter00
 4. 4.
  genelde kames marka toplar tercih edilirdi.
  -1 ... larende
 5. 5.
  ne kadar kontrol edilirse edilsin iki gün sonra zaten kendiliğinden yamuluyordu o plastik toplar. bakkal amcalar da yapardı bu işlemi. avuç içleriyle iki yanından topa sertçe vururlardı ardından da sigaralarının külünü siler, bunu alın derlerdi. akabinde 10-15 çocuk topu alan kişinin peşinden koşmaya başlardı.
  ... moro