bugün

eşek sikmeyene köyde oğlancı gözüyle bakan nesildir.
hala var olan nesildir.
efsane değildir. an itibari ile orjinal takılıyordur.
yeni nesilin pek bilmediği, eski nesilinse eşekleri bıktırdığı olaydır. saygıyla anmak lazım.
balyalar tanığımızdı
sarı saman balyaları, dağınık ve ürkek.
gözlerin kadar ürkek, tüylerin kadar dağınık
saman balyaları, sarı, dağınık ve ürkek...

ak horoz mübaşirimizdi
her sabah aşkımızı çağırırdı ahırımıza
idama değil, ölümüne beraate
kalemse senin içinde kırılırdı,
bembeyaz mürekkebimi akıtırdım rahmine
ilk aşkım sevgilim, karakaçanım benim.

edit : şurada geyik yapıyoruz, bokunu çıkarmayın. hayvanla ilişki kurmanın insanlık dışı olduğunu biz de sizin kadar biliyoruz, çok bilmiş bıcırıklar ve afacanlar. salyanızı köpüğünüzü , düşlerinizde girdiğiniz ensest ilişkilerinize saklayınız.
(bkz: eşek ne ararla şehirde)
iğrenç nesildir. bu ülke sapkınlarla dolu derim kızarlar.
eşeği kötü emellerine alet eden pisliktir. ulan yemin ediyorum acıyorum hayvanlara, siz nasıl insansınız ki bir de gülüyorsunuz buna.

layığını bulmuş falan diyenler var.

yazık amına koyim yazık lan!
muğla'nın toparlar ilçesindeki kahvelerde bu nesile rastlayabilir. Onların,sıpayı 18 lik kıza değişmam hahaha seslerini duyabilirsiniz en büyük fantezisi bu grubun muhtarın eşeğidir.
görsel
merzifonda yetişmiş nesildir. malum eşekleri ünlü ya.
orospu çocuğudur. hayvanlara meğillenmeyi bir sik sanar. hayvana bunu yapan insana çoluğumuza çocuğumuza neler yapmaz. bu kadar azdıysan git kendini becer.

çükün kopsunda derdinden geber inşallah.

tek temennim eşek birgün bu şerefsiz pisliği siker de kendine gelir bu insanımsı nesne.

müslüman olduğundan da şüpheliyim. çünkü dinimizde;

"Haksız olarak bir serçeyi öldürenden, Cenab-ı Hak kıyâmet gününde hesap soracaktır." der. hayvanda ki hakkı sorar...

şimdi o sikimsonik insanların bulunduğu ortamda muhtarın eşeğinin muhabbetini yapsınlar, öldüklerinde herşeyin olduğu gibi bunun da hesabı sorulacak.

(bkz: insan müsvettesi)
Sapık bir nesildir, yokluklar iÇinde geÇen genÇliğinde gayet normal yer bulan bir durumdur bu. Halen de vardır bunlar nesilden nesile geÇmektedir adeta. Eğitimsizliğin etkisi bunda tabii ki büyüktür.
ne efsanesi amk. hastalıklı düşüncelere sahip insanlardır.
k.rttür.
Le Kürdo.
(bkz: kürtler)
http://www.youtube.com/watch?v=jvVP4GbQCuY